Кашляне след сън

  • 1 941
  • 11
Здравейте. Интересува ме от какво може да се е породила тази клашлица след спане , защото един вид нещо му задира гърлото и кашля в продължение на 2-3 минути. Пие си чайчета по това време , всичко както си трябва. Водихме го на педиатър , но тя каза че леко само му е било зачервено гърлото и нямала представа от какво може да е кашлицата. Все пак изписа течен Витамин Ц , но не виждам това какъв ефект ще даде в такава ситуация. Ще се радвам да споделите мнения и съвети по въпроса. Благодаря.
Виж целия пост
# 1
да не би да е много сух въздуха в стаята която спи newsm78
Виж целия пост
# 2
Не е. С парно се отопляваме , редовно се проветрява , а ето че за първи път става този номер.
Виж целия пост
# 3
Понякога сина ми се закашля след сън,но го отдавам на топлината в стаята Rolling Eyes

другото което ми хрумва е,да има задна хрема,да се стича секрет в гърлото Thinking
Виж целия пост
# 4
При синът ми се е случвало, ако има секрети в нослето /по-скоро задна хрема/ докато е легнал се събират и като се събуди се почва кашлянето. Друго, за което се сещам е въздухът в стаята да е сух и се изсушава лигавицата .
Изпреварили са ме  Grinning.
И ние сме на парно, и ако го усиля повечко - сутрин трудно преглъщам.
Дано скоро решите проблма!  Peace
Виж целия пост
# 5
Eва по същия начин прави заден ринит - въобще хремата й тръгва така - първо назад тече секрет към гърлото и кашля след сън, след няколко дена потичат и напред сополки
Виж целия пост
# 6
И на мен това за секрета ми се върти в главата , защото все пак растът му зъбки , увеличаване на слюнките , но ела го разбери как така от веднъж станаха нещата. Опасявам се да не е някой вирус , въпреки че признаци на заболяване , освен кашлицата не дава. Температурата е 36.3 , така че съм спокоен за момента.
Виж целия пост
# 7
При синът ми се е случвало, ако има секрети в нослето /по-скоро задна хрема/ докато е легнал се събират и като се събуди се почва кашлянето. Друго, за което се сещам е въздухът в стаята да е сух и се изсушава лигавицата .
Изпреварили са ме  Grinning.
И ние сме на парно, и ако го усиля повечко - сутрин трудно преглъщам.
Дано скоро решите проблма!  Peace


 newsm10 а и това със зъбите  е доста логично
Виж целия пост
# 8
Синът ми преди време имаше същия проблем. Като се събуди от сутрешния или следобения сън и докато си прочисти гърлото, кашляше като магаре. Заведохме го при педиатърката и тя каза, че това е "задна" хрема и той като лежи секрета се стича в гърлото и затова така кашля. С  физиологичен разтвор му промивахме носа и след няколко дни спря да кашля  Peace.
Виж целия пост
# 9
Ако не е от сухия въздух..незнам точно колко е голямо бебето но може да е от развиването на лигавици и други такива в гърлото и носа..поне така ми го обясни доки., защото моя на около 2 месеца също се закашляше особено сутрин.., но пък не бяхме със зачервено гърло.
Виж целия пост
# 10
дъщеря ми преди известно време беше така , заспива си спокойно и посреднощ около 2-3 изведнъж се почва едно кашляне като давене, водих я при педи и всичко и беше ОК, изписаха ни Проспан и едно кремче за мазане на гърдите с цел загряване, прави се вечер преди лягане и всичко се оправи, по моя преценка и сложих възглавница с цел по-лесно да се стичат секретите Wink от тогава без възглавница не иска да спи  Laughing
Виж целия пост
# 11
Това кашляне след сън се превърна в нещо като вирус.  Гласчето му се измени , започна да кашля по често и го заведохме повторно на педиатър. Гърлото му е леко зачервено , но иначе като цяло са му чисти гърдите. Даваме му витамин ц , сиропа Студал , но честно да си кажа , не мисля че това ще има някакъв ефект. Педиатъра днес предписа и антибиотици , но ме е страх да му даваме толкова силни лекарства при положение че е на 1г и 2 месеца. Дайте идеи , как се справихте с подобен проблем ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия