Въпрос до гинеколог-спешно

  • 4 474
  • 13
Вчера след полов акт имах минимално зацапване-аз съм бременна в 12 г.с.Това много ме притеснява, макар че беше съвсем минимално-розово кафеникаво . Сега на другия ден нищо няма-слава богу.На какво се дължи това? Трябва ли да преустановим половите актове?
Виж целия пост
# 1
За това ще Ви информира Вашия АГ след преглед.
Много е възможно да няма никакъв проблем.
Виж целия пост
# 2
blagodarq-az dnes sam na pregled-prosto me be6e strah
Виж целия пост
# 3
Здравейте! Исках да попитам следното: може да ви се стори много глупав въпрос , но държа да съм сигурна- възможно ли е ако съм правила секс по време на цикъл, да съм бременна , но цикълът да не ми спира, искам да кажа - върви си и след акта? няма промяна в количеството. възможно ли е изобщо да се забременее така?
Виж целия пост
# 4
здравейте!Имам въпрос с съпруга ми от 4 месеца се опитваме да забременея,но без оспех.Посетих генеколог и ми предписа витамини А И Е(ГЕРИКАПС)и при настъпила менструация ми предписа ДУФАСТОН от 11 ден.Дойде ми на 18 ноември.Пия ги вече 9 дни по 2таб.От два дни забелязвам ,че зърната на гърдите ми са страшно чуствителни чак до болка и болка ниско долу,както и в левия яйчник.Попринцип цикала ми варира долу горе между 29 и 32 дни,по това разбирам,4е е още рано за цикъл.Много искаме бебенце и НЕИСКАМ да си въобразявам.въпроса ми е следния:Може ли ДУФАСТОН да предизвика тази чувствителност в гардите и болката ниско долу или това може да са симптоми за бременност????!!!БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
Виж целия пост
# 5
 Добър ден!Извинявам се за безпокойството,имам нужда от съвет,за което благодаря предварително.На 26-ти бях неразположена,на третият ден ми свърши менструацията и имах полов контакт на 29-ти,в който може да се е получило евентуално зачеване,от тогава не сме имали сексуален контакт.След половият контакт,менсруацията ми продължи още три дни,а аз си мислех,че ми е свършила.Една седмица след акта вдигнах 38 един ден и втори ден 39 градуса игърдите ми станаха много чувствителни.Притеснявах се да пия хапчета,заради плода,ако има такъв и отидох на гинеколог.Гинеколожката ми ме прегледа на магарето и ми каза,че влагалището ми е подуто и матката е уголемена.След което ме гледа на видеозон и каза,че се вижда жълто тяло на бременноста,от там била температурата.Аз я попитах дали не е някоя киста,тя изрично каза,че е бременност?След две седмици започнах да изпитвам силен глад и сухота в устата,затова постоянно пия вода и хапвам често.Правих си тест отрицателен три седмици след зачеването,урината ми беше многотъмна.Един мъдрец ми направи проблеми и отидох пак на друг гинеколог три седмици след зачеването да се уверя дали наистина има бременност,за да знам да вадя ли мъдрецът или не, и ми казаха на 18-ти,че не се вижда бременност на видеозона.Което съвсем ме обърка,остават ми четири дни до идването на цикъла?Можете ли да ми обясните какво всъщност става?Не знам в коя темичка да ви пиша,затова Ви пиша на лични.  bouquet
Виж целия пост
# 6
Не съм гинеколог, но според мен не си бременна.
Няма начин една седмица след зачеване да се установи бременност при гинекологичен преглед.
За по-сигурно направи втори тест.
Виж целия пост
# 7
Имам поликистоза на яйчниците, назначиха ми изследвания на хормони и инсулин, имам леко повишение на тестостерона и инсулина,  изписани ми бяха Диане 35 и изцяло спиране на захарта и сладкото! Но макар и да не ям сладко, от тези хапчета качих много килограми! Чета тук там и въпроса ми е "Ако пия Линдакс или Редуктил, те ще повлиаят ли на резултатите от хормоналните изследванията, които трябва да направя след приема на 4-тия блистер Диане?"
Виж целия пост
# 8
Ивинявайте, ама вие към кого си ги задавате всичките тези въпроси? Laughing newsm78
Виж целия пост
# 9
Ивинявайте, ама вие към кого си ги задавате всичките тези въпроси? Laughing newsm78

Към мен  Rolling Eyes естествено!

Отговарям на всички: теоретично не може да се забременее по време на мензис, но практиката познава и такива случаи.Бременност не може да се види на видеозон една седмица след зачеване!И от Диане не се дебелее,проблема ви е някакъв друг, търсете и се лекувайте!

Ето, готово, вече си имате отговори! И ЧНГ!!!
Виж целия пост
# 10
Задавайте си въпросите В "Генекологични консултации на Паломита" , там ще получите компетентни отговори от генеколог.
Виж целия пост
# 11
средата на декември след скъсан презерватив на 30 мин пих "Ескапел" => никакво течение не последва   началото на януари ми зацапа за 2 дена и си направих тест с шуар чек и още един за сигурност - отрицателни   но рещих да пия противозачатачни ( за първи път) и си взех "Цилест"(такива ми препоръча фармацефта) сега през февруари още не ми е дошъл мензиса  cry
Виж целия пост
# 12
Тинчето, противозачатъчни не се взимат след консултация с фармацевт, а след преглед при гинеколог! Също така е препоръчително на всеки 6 месеца да си правиш цитонамазка. Не разбрах, започнала ли си да пиеш противозачатъчните и кога?
Виж целия пост
# 13
средата на декември след скъсан презерватив на 30 мин пих "Ескапел" => никакво течение не последва   началото на януари ми зацапа за 2 дена и си направих тест с шуар чек и още един за сигурност - отрицателни   но рещих да пия противозачатачни ( за първи път) и си взех "Цилест"(такива ми препоръча фармацефта) сега през февруари още не ми е дошъл мензиса  cry

Това си го писала и в друти теми...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия