Има ли отзиви за ясла № 51 в Красна поляна?

  • 761
  • 6
Това ми се иска да ви попитам. Яслата е в ремонт, но днес подадх молба. Има ли мами, чиито дечица са там и какво мислите за яслата?
Виж целия пост
# 1
побут,  побут......
Виж целия пост
# 2
Много съм доволна, Алекс беше там няколко месеца, наложи се да го преместим в ОДЗ, за да може после да премине направо е градина, иначе хич не ми се искаше да го отписвам.
Директорката и зам.директорката са супер. Имат си играчки, килими, не са ни искали абсолютно нищо, дори имаше суичъри за всички деца, за да не се занимават да търсят на всяко якето и да го обличат за навън. Изявихме желание да занесем нещо - и те казаха само канцеларски материали и пастели за рисуване. Нямаше проблем Алекс да си носи любимото Нани да спи с него, няколко дни го водеха да храни костенурката, която е в коридора при директорката - само и само да го развличат да не плаче.
За съжаление не помня кой номер група бяхме, но тя ни беше препоръчана - групата на мама Ценова(мед.сестра). Изцяло ни подкрепиха за привикване на гърне, никакви памперси не са слагали, детето започна да се храни много по-чисто, научи много песнички, ходеше с удоволствие. Извеждаха ги редовно навън.
Много неприятно се получи с ремонта, защото те очакваха парите лятото, но общината се забави.
Успех на твоето детенце! Дано ви приемат, да се адаптира бързо и да си доволна.  bouquet
Виж целия пост
# 3
zigizagi , много ти благодаря. Звучи доста добре. В интерес на истината и аз искам направо в ОДЗ да я запиша, но това при нас 54-то ОДЗ директорката ми каза, че нямам никви шансове, въпреки, че там съм я записала още миналата година и е 74-тар но нямало как да я приемат Cry Ще видим как ще се развият нещат
Виж целия пост
# 4
Ами това не е лош вариант - да започне в 51 и да чакате да се класирате в ОДЗ, все пак докато навърши 3г. ще имате вариант.
Виж целия пост
# 5
Честно казано, ако чак септември я приемат тогава ще е на 2,6 живот и здраве и само за 6 месеца трябва да я запиша. Март като навърши 3 ще я изпишат и до септември трябва да мисля други варианти, абе тегава работа ......А за ОДЗ-то при нас 54-то нямам никви шансове. Има още едно 40-то ОДЗ но за там нямам никво инфо... Знае ли някой нещо за там?
Виж целия пост
# 6
Това ми се иска да ви попитам. Яслата е в ремонт, но днес подадх молба. Има ли мами, чиито дечица са там и какво мислите за яслата?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия