Болки в гърба при момче на 17 г.

  • 1 007
  • 4
Синът ми е на 17 г. Напоследък съм много притеснена,защото от около една година се оплаква от болки в гърба - в горната част, около плешките и по-нагоре. Непрекъснато си раздвижва шията рязко настрани като иска да му изпука и казва ,че така се чувства по-добре. Освен това всеки ден ме кара да го разтривам, защото се чувства схванат. Оплакванията започнаха след операция от ингвинална херния, незнам има ли връзка. Притесненията ми са свързани и от това, че от около 10 годишен има болки в единия крак и там правихме изследвания и се установиха някакви абнормни съдове, които според докторите били причина за болката. Докторите не можаха да поставят точна диагноза. Споменаха ангиом ,но не точно. Притеснявам се да не е нещо сериозно и двете неща да не са свързани. Като споделям с личния лекар той не ни насочва към специалисти и казва, че болките в гърба са от гръбначно изкривяване, но на мен ми се струва ,че не е така. Ох, като в задънена улица съм. Незнам къде да го заведа и кой би помогнал.
Виж целия пост
# 1
Днес се сборичкали с едно момче от техния клас и се схванал тотално, не може да си завърти главата встрани.
Виж целия пост
# 2
Силви, заведи го при ортопед! Даже и гръбначно изкривяване да е, никак не е безобидно.
Ако не се лъжа, най-добрите специалисти били в Горна баня, искай направление и го води.
Виж целия пост
# 3
Консултирайте се с ортопед. Най- обикновена рентгенова снимка ще покаже ако е гръбначно изкривяване. Някъде си прищипва нерв може би ...
Виж целия пост
# 4
Гръбначното изкривяване ако има такова никак  не е безобидно.Иначе се консултирай с ортопед ако трябва и невролог.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия