За обувките Naturino да попитам

  • 2 000
  • 7
Поръчвали ли сте обувки с тази марка? От доста време съм им хвърлила око, а сега виждам , че до 31-ви януари има безплатна доставка (при определени условия, разбира се) , от ТОЗИ сайт.
Виж целия пост
# 1
Какво то4но те интересува, обувките или поръ4ката от посо4ения сайт?  newsm78
Виж целия пост
# 2
обувките са много добри
Виж целия пост
# 3
Shantal , тези обувки ги има и в mytoys.de и цените ми се струват едни и същи. Колкото до марката аз мисля,че това са едни от най-добрите обувки за деца.По-рано съм купувала от ЦУМ и от чужбина, но сега в БГ ги има само в аутлета до БИЛЛА в Младост и за аутлет цените са мнооого високи.Аз съм им хвърлила око в mytoys.de , но там още не са много намалени.
Пак ще се допитвам до Танчето, но тази марка Blue bottle by Naturino читави обувки ли са?Гледам че са по-евтини от Натурино, но май не са от естествена кожа?
Виж целия пост
# 4
Какво то4но те интересува, обувките или поръ4ката от посо4ения сайт?  newsm78

Качеството на обувките, но като чета, явно няма какво да се чудя, ще се пазарува Simple Smile
Видях ги и в mytoys, но няма нашия номер, за съжаление.
В www.6pm.com са на много добри цени, но не доставят до Бг.
Виж целия пост
# 5
Обувките са много ка4ествени, спор няма, но имате предвид 4е на Широко кра4е не стават  Sad ДъЩеря ми така и не успя да се вреди в нито един техен модел, който сме пробвали.

Века, да, Блу ботъл са много 4итави  Peace Имахме техни летни сандали (теzи http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … SKU=de_DE-1688367 ) и останахме много доволни, пак бих купила беz да се zамислям  Peace  Естествена кожа са, подметката е гъвкава, и не са така тесни както на Натурино  Peace
Виж целия пост
# 6
Танче, отново ти благодаря за ценната информация!  bouquet
Ще се купува и от по-евтината марка, само да те питам че на Натурино виждам в майтойс, че пише да се купува един номер по-голями / с моя немски, нали го знаеш  Joy/ , а с Блу Ботъл как е отговарят ли си на номера? Между другото с Натурино винаги е било разлика един номер сега като си спомням, защото ако Натурино вземам 24 номер, то Примиджи купувах 23 номер.
Виж целия пост
# 7
Ами и при Блу Ботъл го пиШе, поради което и аz ги поръ4ах с един номер по големи и ги върнах zаЩото бяха прекалено големи  Crazy Замених ги zа по малки и те бяха добре (демек, отговарят си на номерата).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия