какъв е режина за сън на 7 мес.бебе

  • 6 805
  • 30
здравейте може да прозвучи глупаво но ние нямаме никакъв ред.
Виж целия пост
# 1
Ами, не е глупаво, всяко дете си е различно - както за храненето, така и за спането, за игрите, темперамент, характер.... не се притеснявай  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
А не се притеснявай,както ти е казала Блонди всяко дете е различно.На вашата възраст спеше в различни часове,понякога веднъж дневно и много рядко два пъти.И така си продължаваме.Не е от "поспаливите и стриктни бебчета" Laughing
Виж целия пост
# 3
На 7 мес мойте спяха 3 пъти през деня - 10-11.30, 13.30 - 15.30, 18.00-19.00 и после заспиваха към 20.30-21.00  и спяха до 8 сутринта. Охх, чак мъчно ми става като се сетя колко хубаво беше. Но всъщност си е до дете. Познавам деца на 7 мес които не спят изобщо. Постарай се да му създадеш някакъв режим доколкото е възможно. Слагай го в определен час в леглото дори да помрънка малко не го закачай. Повечето заспиват.
Виж целия пост
# 4
Моят син на 7 месеца,а и сега спи по 2 пъти на ден,до обяд час и половина и след обяд пак час и половина,но както Блонди ти е казала няма еднакви деца,всяко е различно  Peace
Виж целия пост
# 5
на 7м синът ми спеше три пъти-.Два пъти /от 10-11.11.30-един преди обяд и един следобяд  от 15-17 часа/-спеше до преди месец.Сега сме само с едно спане -от 13-15-15.30.Винаги си е заспивал около 8.30-9.00ч.
Виж целия пост
# 6
Синьт ми на 7 месеца,а и сега заспива сутрин след, като в 6ч.си изпие млякото.След това спи след,като се наобядва около 2,5-3часа.
Виж целия пост
# 7
Искрено завиждам на тези майки,чиито бебета спят до сутринта.Ние се будим по няколко пъти нощем,а денем спи 2-3 пъти по половин час,когато и дойде на ъкъла.С каката бяхме на точен режим,но с това нещо не се получава. newsm78
Виж целия пост
# 8
Наистина всички деца са различни. Ние каквото и да правим, нащо преди 23ч. не заспива  Tired
На вашата възраст спеше малко преди обяд и после вечер към 7 -8 пак , за да е "свежа" за вечерта  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Ами, не е глупаво, всяко дете си е различно - както за храненето, така и за спането, за игрите, темперамент, характер.... не се притеснявай  Simple Smile
Тъкмо мислех да напиша, че изобщо не е задължително да имате режим, който да си прилича с този на някое друго бебе и Блонди вече ме е изпреварила...
Всяко бебе е различно и само си създава режим...
Виж целия пост
# 10
При Алекс всеки ден е различно. Поспива си.
Сутрин закусва към 7:30, тоалет и след това спи до към 10-11. Следобяд също спи по час и половина. И дремва отново м/у 6 и 7:30.
Виж целия пост
# 11
При Тереза режимът е от две до три спанета. Сутрин обикновено към 10:30 спи до 11-11:20ч.После спи от два до три-четири, пак зависи, не всеки ден е еднакво и ако е станала по-рано следобед, към 6ч спи още веднъж към 30мин. Вечер до 9 е заспала, а през нощта се буди поне два три пъти.
Виж целия пост
# 12
Не бива да се притесняваш излишно. Детенцето само показва от какво има нужда. Понякога я слагам да спи в определения час, с който е свикнала, но бебка си пее и играе и няма и намерение. Друг път самата аз не мога да спазя режима й, но тя се чувства добре. Доспива й се обикновено към 10 преди обяд, към 15 следобед и вечер към 18. но не винаги е така, понякога всичко е съвсем объркано и часовете са различни.
Виж целия пост
# 13
Мойта няма 7 месеца,но спи по 10-11 часа през нощта и по час-час и половина между всяко хранене.Събира и се много сън,но децата са различни - голямата спеше по 6-7 часа през нощта и по час със зор през деня.
Виж целия пост
# 14
Дъщеря ми и тогава и сега спи преди обяд по час-час и половина както и след обяд,но всяко дете си е индивидуално за себе си  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия