Възможно ли е съчетание на хомеопатични лекарства с други класически?

  • 2 783
  • 6
Здравейте, момичета! Бих искала да ви попитам дали някой е наясно относно съчетаването на хомеопатични продукти като Тонзилотрен, Ринитал, Имунокинд за дете на 3г. и 8м.  с други класически лекарства за лечение на алергии, задна хрема, трета сливица и бронхиална астма. Сигурно ще ме посъветвате да попитам лекарите на детето, но аз вече го направих и те не поемат нито инициативата, нито отговорността да ме посъветват дали двете неща са допустими. Моля, ако някой има информация или може да ме насочи към лекар, който да ми даде отговор дали могат да се съчетават.
Виж целия пост
# 1
Да, дъщеря ми е с астма и е на сингулер и хомеопатия по препоръка на хомеопатичката и.
Виж целия пост
# 2
Няма проблем да се приема хомеопатия и други лекарства.Само си спазваш начина на даване на хомеопатични лекарства 1/2 преди и след храна.
Виж целия пост
# 3
Принципа е половин час преди/след лекарството-нищо за ядене и пиене, идеята е да няма никакъв вкус в устата. Не се позволява и вода в този интервал.
Виж целия пост
# 4
За водата не е съвсем сигурно,защото за малки деца гранулите се разтварят във вода Wink
Виж целия пост
# 5
по принцип може, ама в твоя случай са изписали такъв буламач от лекарства, че няма как да ти отговорят...
Виж целия пост
# 6
Здравейте!Няма никакъв проблем да се дават съвместно тези лекарства.Това ви го казвам,защото когато с детето лежах ме в детско отделение ,и  не изтраех да ми тровят детето с химията,попитах едната докторка,може ли да давам успоредно с техните лекарства и хомеопатията.Тя ми отговори,че хомеопатия лечение няма да попречи на тяхното лечение,а може и да му помогне.Тази лекарка дори се заинтересува от хомеопатиите лекарства който давам.Браво на такива лекари.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия