Да обесим 'новак-а'

  • 1 947
  • 38
Абе хора, в тоя тука си форум, от 6-7 теми дето съм пуснала, през тема ме режат, че имало такава вече, оф...моф..........ок, ама айде по спокойно, че ние новаците Stop Crazy Cry се чувстваме като в съд. Я дайте събратя и сестри по неволя да си сформираме дно тука си обшество на пренебрегнатите 'новаци', дето да им забраним на тия 'остроумните' хахах с многото звезди да се заяждат с нас  Laughing Grinning Laughing Sunglasses

П.П. Надявам се поне такава тема да е нямало, ако н еизмислете емотикона 'бесилка'  #2gunfire #2gunfire #Cussing out
Виж целия пост
# 1
Малко правописни грешки , ама забравих редактора, а пък съм на тъмно, че моя принц спинка, сории.  Grinning Grinning
Виж целия пост
# 2
Кого и кога ще бесим?
Виж целия пост
# 3
А пък тази тема колко пъти е пускана  Tired
Виж целия пост
# 4
П.П. Надявам се поне такава тема да е нямало, ако н еизмислете емотикона 'бесилка'  #2gunfire #2gunfire #Cussing out
Бе не мога да измисля емотикон "бесилка"... с други думи, имало е  Laughing
Виж целия пост
# 5
Преди да го бесим, ще го е...дем ли?
Виж целия пост
# 6
Новацииииитее, атакуват ниииии Grinning Laughing Joy #2gunfire
Виж целия пост
# 7
Ти пък - напротив, темата се радва на интерес Grinning
Нищо, че сме в кавички.
Виж целия пост
# 8
Надявам се да се позабавляаме на ваш гръб доста Laughing Laughing Laughing, без да се стига до препипрни

П.П. Кавичките са от завист  Hug Hug Twisted Evil
Виж целия пост
# 9
Да, много лошо се държат с нас, новаците. cry
Виж целия пост
# 10
                        На новаците трябва да се помага - ако не успеят да се самообесят сами  Hug. С най-добри чувства, и можеш да разчиташ на мен.
Виж целия пост
# 11
А защо "новаци"? На мен "ощипани госпойци" ми звучи по-добре в случая.
Виж целия пост
# 12
Не искам да те разочаровам,но такъв тип теми има най- много.

А се чудех преди на хората, които през пост пишат " Чукча писател.....
Виж целия пост
# 13
И имам повече публикации май, що пише 5 - искам си гииииииииии Cry Cry Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
АЗ от кои съм?  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия