Ядрено магнитен резонанс в Пловдив?

  • 32 716
  • 17
Някой знае ли къде в Пловдив може и е най-добре да се отиде на ЯМР?
Виж целия пост
# 1
Роси, в Хирургиите на 'Пещерско шосе' имаше преди около 2-3 год., предполагам още съществува. Нямам лични впечатления, мой познат ходи'.

Дано друг се включи с препоръка.
Виж целия пост
# 2
Освен в хирургиите на Пещерско има и в Окръжна болница, а мисля и че във Военна болница. Но къде е по-добре да отидеш, виж това незнам  newsm78
Виж целия пост
# 3
mimi flax , много ти благодаря, че се включи   bouquet
Вече бяхме , но на Пазарджишко шосе . В двора на Окръжна болница Боян Русев има медико-диагностичен център  Peace
Това го казвам, ако евентуално някой друг се интересува  Hug

П.п.  nino4i Hug
Виж целия пост
# 4
за сега наи добьр ямр в пловдив е този на окрьжна болница поне според мненията на мнозина Thinking
Виж целия пост
# 5
Да, ще ходя през Април  Peace
Виж целия пост
# 6
а някои да знае колко струва ямр без направление по здравната каса???????????????(платен преглед)????????и какво изоб6то представлява това изследване???? моляви отговорете ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 7
250лв е на област - само това знам  Peace При мен проблемът е с гръбнака, та за него знам, че се снима на 3 области по 250лв всяка  ooooh!

При теб какъв е проблемът?
Виж целия пост
# 8
БЛАГОДАРЯ ТИ!!!
на главата,а колко време трае?
Виж целия пост
# 9
Ох, ужас! Защо на главата?
Мисля, че към 15минути трае  Peace
Виж целия пост
# 10
ЯМР струва наистина 250 лв и 200 лв е контраста.Аз си правих ноември 2007 ЯМР на главата на пещерско шосе .И  останах много доволна.Сега ми предстои отново да си правя .Самия ЯМР при мен продължи около 40 мин.Първите 20 са без контрастно вещаество,а вторите 20 са с контраст.Отношението на персонала е чудесно .
Виж целия пост
# 11
Анели, какво ще рече "контраст"  Embarassed За какво се прави?
Виж целия пост
# 12

Контраста е някакво вещество,което се слага венозно с инжекциа. В моя случай аз бях със съмнение за аденом на хипофизата .И в първите 20мин стана ясно ,че имам такъв.Сложиха ми контраста,за да може да се види по-добре колко точно е голям аденома
Виж целия пост
# 13
АЗ преди 2 години платих 360 лева zа ЯМР на главата zаедно с контраста. Бях при д_р Димитрова в окръжна болница. При мен обраzованието не се видя беz контрастното веЩество. Знам, че сега имат нов апарат. НиЩо чудно да са вдигнали цените.
Виж целия пост
# 14
Предстои ми ЯМР.

Много се страхувам,защото съм с паническо разстройство и панически атаки.

А ваче съм си правила преди 5 години,но сега незнам дали ще изтърпя.

Анели,когато ти гледат хипофизата,цялото тяло ли е вътре?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия