Как се пазите при секс?

  • 5 310
  • 30
Аз съм любителка на противозачатъчните хапчета, но сега при кърменето малко ме е шубе  Naughty! Моят мъж с презерватив не ще (рядко го придумвам), та съм се замислила за спирала - ама що пък все ние жените да страдаме?! Та въпросът ми е - какво е най-удачно докато кърмим. Не знам дали прочетохте ама аз си изкарах акъла този месец, та не искам пак да изживея подобен стрес.
Виж целия пост
# 1
Абе и аз мислих нещо подобно да питам, защото на мен още не ми е дошло, не ползваме презерватив и дори не знам кога и дали да тръпна.  Rolling Eyes То така ако забременея например (пу-пу, да не става!!!), няма и как да разбера. Сигурно като почне да мърда, тогава!  Twisted Evil Ох, вече ми се иска да ми идва, че поне да си знам рисковите дни, пък и да имам някаква индикация дали да се притеснявам или не!
Виж целия пост
# 2
С презерватив.
Спирала пробвах веднъж да си сложа преди няколко години -  по -кошмарен епизод през живота си не съм имала - то не бяха кръвоизливи, контракции, не само че болеше зверски, ами и нервите ми се разбиха и ме избиваше на рев непрекъснато от болката. Аз съм с много висок праг на търпимост, ама такова мъчение не бях изиптвала.
Виж целия пост
# 3
Абе и аз мислих нещо подобно да питам, защото на мен още не ми е дошло, не ползваме презерватив и дори не знам кога и дали да тръпна.  Rolling Eyes То така ако забременея например (пу-пу, да не става!!!), няма и как да разбера. Сигурно като почне да мърда, тогава!  Twisted Evil Ох, вече ми се иска да ми идва, че поне да си знам рисковите дни, пък и да имам някаква индикация дали да се притеснявам или не!
И ние сме така newsm78ама като знам, че ме е шубе....Една приятелка има 3 бременности със спирала #Crazy
Та сега си караме така, натурално Mr. Green
Виж целия пост
# 4
с прекъснат акт, ама таткото трябва да е сигурен в себе си Simple Smile
Виж целия пост
# 5
с прекъснат акт, ама таткото трябва да е сигурен в себе си Simple Smile
...и да не завтаряте  Wink - един път, но качествено Mr. Green
Виж целия пост
# 6
С презерватив, до шестия месец не може дори хормонални таблетки заради бушуващите хормони.
и какъв е тоя филм не му харесва Shocked ами ако той надуваше шкембето #Cussing out
Виж целия пост
# 7
с прекъснат акт, ама таткото трябва да е сигурен в себе си Simple Smile

и ние така.. за 8 години не е имало фал, беба си беше по планграфик  Wink
Виж целия пост
# 8
с прекъснат акт, ама таткото трябва да е сигурен в себе си Simple Smile
...и да не завтаряте Wink - един път, но качествено Mr. Green

що? ще се позамие и пак  Mr. Green не сме имали фалове  Naughty
Виж целия пост
# 9
честно казано точно от тоя прекъснат полов акт ми побеля главата - нали могло някои човечета да се отделят далеч преди финала и това не се усещало от мъжа  newsm78 иначе и ние 3 години така се пазехме, обаче сега с това бебе си ме хваща шубето  Sick
Виж целия пост
# 10
До 6-тия месец разчитахме на кърменето да ни пази,оттогава - с презервативи (е,понякога ги няма под ръка и понеже още не ми е дошъл мензис,караме натурално - хем аз да мога тайно да си се надявам за трето Mr. Green)
Виж целия пост
# 11
Проблемът е, че на мен си ми дойде - 3 м. без една седмица след раждането /явно заради това, че малкият отказа нощното кърмене/ и сега вече си образувам на воля яйцеклетчици  #Cussing out.
Виж целия пост
# 12
нали могло някои човечета да се отделят далеч преди финала и това не се усещало от мъжа

те са мнооого ниска концентрация и шансът е минимален
Виж целия пост
# 13
честно казано точно от тоя прекъснат полов акт ми побеля главата - нали могло някои човечета да се отделят далеч преди финала и това не се усещало от мъжа  newsm78 иначе и ние 3 години така се пазехме, обаче сега с това бебе си ме хваща шубето  Sick

То и с презерватив не е на сто процента, нито пък с противозачатъчни щом става дума за празнене във влагалището и ще се разхождат там сперматозоиди...

Значи, ако страхът е голям, по-добре други начини за постигане на оргазъм извън този опасния.  Сещам се поне 3-4, но оставям на въображението ви... Joy
Виж целия пост
# 14
с прекъснат акт, ама таткото трябва да е сигурен в себе си Simple Smile
...и да не завтаряте Wink - един път, но качествено Mr. Green

освен това се чудя как да го измамя за трето  baby_neutral
този път по-малка разлика, щото много дърта ще стана  ooooh!
и без това кариерата отиде на кино  Crazy поне деца да има  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия