Кога ви дойде първият цикъл след раждането?

  • 5 522
  • 149
Аз родих на 5 ноември и ми дойде днес. Някак си ми се струва много скоро. И се чудя трябва ли да отида на генеколог или да си изчакам профилактичния преглед. newsm78
Виж целия пост
# 1
Кърмиш ли?
Виж целия пост
# 2
Дойде ми на 3-я ден след като спрях да кърмя .
Виж целия пост
# 3
По ред причини не, но още цедя. Вярно по десетина грама на цедне едва излиза Sad, но осем пъти на денонощие.
Виж целия пост
# 4
Аз родих на 14 ноември и докато се изчистя ми вървя 25 дни,тъкмо ми спря и след 5 дни ми доиде менструациата-значи на 23 декемврри и то много обилно.Обадих се на доктора и каза,че е нормално като не кърмя да ми доиде рано.
Виж целия пост
# 5
Година и един месец след раждането, кърмих. На мен пък ми се струваше късно. При всеки е различно  Peace
Виж целия пост
# 6
По ред причини не, но още цедя. Вярно по десетина грама на цедне едва излиза Sad, но осем пъти на денонощие.

Според мен в този случай е нормално да ти дойде толкова бързо. Не се притеснявай!
Виж целия пост
# 7
Родих на 25 юли. Първият ми цикъл беше на 1 ноември.
Виж целия пост
# 8
С първото кърмех 4 месеца и като спрях ми дойде.С второто се чистех след раждането 40 дена, после 5 дена почивка и пак ми дойде.Тогава кърмих има-няма месец.
Виж целия пост
# 9
По ред причини не, но още цедя. Вярно по десетина грама на цедне едва излиза Sad, но осем пъти на денонощие.

Според мен в този случай е нормално да ти дойде толкова бързо. Не се притеснявай!
Точно така...
Щом не кърмиш - нормално да ти дойде...
  Peace
Виж целия пост
# 10
3 месеца след като родих.
Виж целия пост
# 11
На мен ми дойде също 3 месеца след като родих.
Виж целия пост
# 12
Първия път 3 месеца след като родих и сега пак така.Все още кърмя но и дохранвам защото не ни стига млякото. Като ми дойде и си помислих край, млякото ми свършва.  Имам още но не както преди определено!
Виж целия пост
# 13
6 месеца след като родих, въпреки че, кърмих година.
Виж целия пост
# 14
На мен ми дойде също 3 месеца след като родих.

И на мен, независимо от кърменето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия