нормално ли е белене на родилно петно

  • 552
  • 10
Здравей те на всички моито дете има червено петно отзад на вратлето и понякога става много чевено и се бели нормално ли е това нашта лекарка ни каза че няма проблем ама понякога когато е много червено като я пепнеш отзад тя се гуши при някой случвало ли се е
Виж целия пост
# 1
според мен трябва да си пуснеш темата в здравния Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
аз не разбрах петното се БЕЛЕЕ т.е избелява, става светло или се бели кожата newsm78
Виж целия пост
# 3
бели се понякога петното
Виж целия пост
# 4
Много дечица се раждат с червени петна или на вратлето, или както моята дъщеричка отзад на темето. Но Катеринка се роди с доста дълга косичка и не съм обръщала внимание на петното. Не мисля, че е нещо, за което да се притесняваш! Но най-добре се консултирай с дерматолог.
Виж целия пост
# 5
И аз бих направила консултация с дерматолог, ако бебето е вече на няколко месеца и продължава да се бели. Иначе след раждането е нормално да се бели кожата, та даже и на главичката, но до месец преминава и не би трябвало да се повтаря.
Не те разбирам много, много - тя се гушка, явно е на поне 7- месеца, мислиш че се гушка защото я боли? По-вероятно е, да и е приятно да я галят по вратлето.
Виж целия пост
# 6
 Направи консултация с дерматолог..., а не с педиатър!
Виж целия пост
# 7
И аз мисля, че ти трябва консултация с дерматолог...  Peace
Виж целия пост
# 8
консултирай се със специалист
Виж целия пост
# 9
на моето бебе избледня и изчезна без да се бели
Виж целия пост
# 10
И аз бих направила консултация с дерматолог, ако бебето е вече на няколко месеца и продължава да се бели. Иначе след раждането е нормално да се бели кожата, та даже и на главичката, но до месец преминава и не би трябвало да се повтаря.
Не те разбирам много, много - тя се гушка, явно е на поне 7- месеца, мислиш че се гушка защото я боли? По-вероятно е, да и е приятно да я галят по вратлето.
ни е сме на 3 месеца и мисля че се гушка защото я боли
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия