Каква почерпка да предложа на важни и изискани гости към 16-17ч?

  • 3 750
  • 10
Много се притеснявам, защото не ги познавам  и искам да се представя добре. Освен това е добре да има някакъв алкохол, ще има мъже и жени, но в нашата къща алкохол не употребяваме и идея си нямам какво е подходящо по това време и съответно какво да предложа като лека почерпка. Освен ядки нищо друго не ми идва на ум. Моля за помощ! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Освен това ще е добре да бъде нещо, което може да се купи готово, че с две бебета в къщи, няма да имам време нищо да приготвям сама #Crazy.
Благодаря за идеите предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз лично се сещам, освен за ядки, за дребни сладки и соленки. Алкохола може да е вино за дамите и уиски за господата. Една хубава бонбониера също няма да е излишна.  Peace
Виж целия пост
# 2
Не знам в кой град живееш, но може би някоя кетъринг агенция ще ти свърши работа. Ето линк, можеш да погледнеш какво предлагат. Бях на тържество организирано от такава агенция, всичко беше направено много професионално и красиво. Цените са дадени в сайтовете при менютата, така че може да прецениш дали те устройва.
Виж целия пост
# 3
И аз си помислих за кетъринг. Те предлагат и малко и много. Не е нужно да отрупаш масите.
За пиене си мисля чаша вино за всеки....бяло или червено (нека имат избор), но не и твърд алкохол.
Виж целия пост
# 4
Аз също мисля,че няма нужда да отрупваш масата. Може да предложиш вино,кафе и натурални сокове. За ядене плато от различни сирена и мезета,ядки и петифурки. Бързо и лесно можеш да приготвиш сама бутер банички.
Виж целия пост
# 5
Ако не се очаква гостито да прерастне във вечеря, 16-17 ч. си е време за кафе+сладки, може лек алкохол, тип Бейлис. Ядки с кафето не ми се вижда добра комбинация  Naughty Препоръчвам ти сладките на "100 грама сладки".
Ако ще остават за вечеря - коктейли.
Виж целия пост
# 6



може да направиш плато от колбаси филе елена, пъстарма, филе, шунка също така и плато от различни сирена може да ги купиш нарязани от голямите магазини.
за пиене вино бяло червено.
изисканите хора пият и бира

сега се сетих че може да вземеш и различни видове мариновани риби или морски коктейли.
Виж целия пост
# 7
Хубави сладки и соленки
Хапки /сандвичени хапки/
Ядки
Плато хубави меса /пъстърма, луканка, филе елена/
Плато хубави сирена.

Вино, Бейлис /или от този род питиета/, Уиски
Натурални сокове, Кола, Фанта, Мин. вода
Виж целия пост
# 8
Аз пък в тази люта зима бих заложила на плодове, сирена и вина. Няма да откажа и чаша просеко. Някакви хапки с хубаво сирене или пушена сьомга също ще вървят.
Виж целия пост
# 9
Хапки, плата с видове сирена, мезета, бутерки или форнети, пълнени яйца с майонеза или риба тон, плодове, петифури, бисквитени бонбони, ако имаш и с пияни вишни, бяло и червено вино.
Виж целия пост
# 10
ако гостите ти още предстоят да се включа и аз. Не прекалявай с разнообразни и на пръв поглед съвместими храни. Наистина времето е повече за кафе-чай, но освен малки сладки ,можеш наистина да предложиш малки хапки с пушена сьомга, с френси сирена, чери доматчета с пълнеж от сирене филаделфия и червен хайвер. Алкохолът може да е вина и бейлиз и просеко,както казват момичетат, но според мен бирата е неуместна. Изобщо не прикалявай. Не е мнго изискано да извадиш 300 неща.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия