Контракции

  • 3 622
  • 64
Здравейте момичета, бих искала да ви попитам дали на някоя и се е случвало да има контракци в 4 месец, защото аз имам и съм много притеснена. Cry
Цитат
zdr momi4eta,bih iskala da vi popitam dali na nqkoq i se e slu4valo da ima kontrakci v 4 mesec.za6toto az imam i sam mn pritesnena. Cry

---------------------------------------
Моля, пишете на кирилица!
Виж целия пост
# 1
Здрасти  Grinning Аз имам контракции от няколко дни, а съм в началото на шести месец. Моят съвет е да не се двоумиш, а веднга да се обадиш на лекаря си.
Виж целия пост
# 2
Като за начало иди на лекар  Peace .Аз имам от 5тия месец,изписаха ми магнерот,сега почти нямам.Но не пий нищо на своя глава  Naughty
Виж целия пост
# 3
обади се на гинеколога си Peace
Виж целия пост
# 4
Отиди на лекар. Аз имах контракции през цялата бременност и пиех магнезий и утрогестан почти до края
Виж целия пост
# 5
Първата си бременност почти цялата я изкарах с контракции, но пиех лекарства за тях. Непременно иди на лекар.
Виж целия пост
# 6
Консултация с лекаря ти и лека бременност!
Виж целия пост
# 7
Цитат
здр момичета,бих искала да ви попитам дали на някоя и се е случвало да има контракци в 4 месец.защото аз имам и сам мн притеснена. Cry
zdr momi4eta,bih iskala da vi popitam dali na nqkoq i se e slu4valo da ima kontrakci v 4 mesec.za6toto az imam i sam mn pritesnena. Cry

ед. Пишете на кирилица.

Ами да - ще ти изпишат Магнероч, Магнерот, Магне Б6 или друго с магнезий. Аз си ги пия от началото на 5ия месец до момента и след 9 дни ги спирам, за да родя все-пак.
Виж целия пост
# 8
Аз имам,но от края на 8-я.Консултирай се с лекуващия те АГ Peace
Виж целия пост
# 9
Много е рано да имаш контракции.
Задължително се консултирай с гинеколога си.
Виж целия пост
# 10
А що реши, че са контракции?
Какво точно усещаш?
Виж целия пост
# 11
А що реши, че са контракции?
Какво точно усещаш?
Да, не е сигурно, че са контракции....
Отиди на лекар и ако наистина са контракции, той ще ти каже и какво да правиш....
Виж целия пост
# 12
и моя съвет е същия,колкото и банално да звучи
Виж целия пост
# 13
Консултирай се с лекар
Виж целия пост
# 14
Аз също съм чувала за жени които имат контракции от 4 месец.Но задължително на лекар че не се знае знае ли се.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия