Млякото и млечните продукти - смъртно опасни?

  • 8 546
  • 117
 Shocked Искам да споделя с вас тази статия  Shocked

http://www.xnetbg.com/new/content/view/585/40/
Виж целия пост
# 1
Не ми се вярва, а самата статия, какво да кажа ...,  то щом и млякото е вредно и месото и то само се казва колко е вредно и неестествено да се яде и какво тогава , да почна да ям листа и трева и корени. Според мен нещата в статията  са пресилени.
Виж целия пост
# 2
мааалко преувеличено ми се струва Thinking
Виж целия пост
# 3
Честно казано, поднесено в този вид, ми се струва, че са пълни глупости.
Виж целия пост
# 4
Честно казано, поднесено в този вид, ми се струва, че са пълни глупости.

Честно казано, не ми се чете докрай. Струва ми се удачно авторите на такива линкове да правят поне кратко резюме, ако искат да има дискусия, разбира се, а не „О, колко полезна статия” и пр.
Виж целия пост
# 5
То кво да четеш линк при такова малоумно заглавие.   ooooh!
Виж целия пост
# 6
Така е. Прабаба ми ядеше мляко и почина.
Виж целия пост
# 7
Погледнах го все пак линка, ама хора, та това е статия от сайт посветен на  галактическия контрашпионаж??????
Абе моме, ще ме скъсаш.. Joy
Виж целия пост
# 8
Пълни глупости! Само за информация ще кажа, че бабата и дядото на мъжа ми не оставаха без мляко и млечни продукти - друго можеше и да няма, но мляко задължително трябваше да има. Тя почина на 94 г., а той - на 92. И до последно бяха жизнени и с бистър ум.
Няма-няма, пък изпълзи отнякъде някой си акъл да дава ...  ooooh!
Виж целия пост
# 9
Галактическия контрашпионаж не може да е шега работа.... Laughing
Виж целия пост
# 10
Стилът, начинът по който е написана статията е силно манипулативен, това ми е достатъчно, за да породи у мен съмнение за достоверността й. Имам нужда от много повече информация и различни източници , за да повярвам. Така , че за сега и аз не я приемам на сериозно.
Виж целия пост
# 11
Чела съм и преди такива неща.
Човека не бивало да пие кравешко мляко - бля, бля.
Освен това, наште крави не са като хамериканските.
На американските им дават какви ли не гадости.
Но затова пък им правят педикюр и кола-маска! Mr. Green
Наште може да не са обслужени козметично, ама поне не приемат чак толкова антибиотици и хормони.
Виж целия пост
# 12
О Б О Ж А В А М   галактическия контрашпионаж...
Адд-нах си линка във фаворитите  4470
Виж целия пост
# 13
Пълни глупости! Само за информация ще кажа, че бабата и дядото на мъжа ми не оставаха без мляко и млечни продукти - друго можеше и да няма, но мляко задължително трябваше да има. Тя почина на 94 г., а той - на 92.

Но са починали все пак.  Sad Не лъжат хората, мре се от тва мляко! А вие си говорете, че са глупусти!  Naughty

 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 14
Но са починали все пак.  Sad Не лъжат хората, мре се от тва мляко! А вие си говорете, че са глупусти!  Naughty

 Joy Joy Joy

Ама хич не лъжат, особено тия от галактическия контрашпионаж! Трябва да принтна тази статийка и да я занеса на бабчето, дето живее до нас - и то вече мина 90-те, пък продължава да се дъни с това пусто мляко! Че и "Узо" си пийва вечер към него. И за капак нищо й няма - търчи като кон по цял ден и се не спира.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия