видеозон в клиниката на Темелков

  • 3 370
  • 1
Здравейте, искам да попитам доволни ли сте от д-р Цонев от клиниката на Темелков? или някой да е чувал отзиви за него?
Аз съм бременна в 4 мес. и много исках да си запиша час при д-рБалев, но явно той е непобиваем,
казаха ми, че в 6:30ч сутринта се нареждаж на опашка, клиниката отваря в 8:00ч. и късмет да се запишат имат първите - т.к. в 8:15ч. записването приключва. Аз пробвах по телефон, но естествено беше постоянно заето и ми предложиха д.р Цонев , който работи също там. Кажете ми на -8градуса как да чакам час и половина, това е ужас!
Благодаря предварително за мнения по въпроса!
Виж целия пост
# 1
ниа 123 не отивай при друг доктор.Във 13 седмица си правих иследване при което беше нужно да ме видят на триизмерен видеозон.по същата при4ина  аз се доверих на друг "специалист"-др-Кеновска .Трябваше да ми измери нухалната транслуценция във милиметри.Тя от незнание защото изследването било ново ми написа горната възможна граница.това даде отклонение във изследването ми което ми коства много нерви и средства.сутрин водя детето на у4илище и минавам от там.забелязала съм 4е около 7.30 има 4,5 4овека.а те отварят във 8.00.не рискувай да ходиш при "други специалисти".излиза доста по скъпо.Успех ти желая.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия