ноктите ми не задържат лак

  • 3 267
  • 29
Имам някакъв проблем с ноктите. Била съм на ендокринолог, правих изследвания - всичко е в норма.
Но ноктите ми се цепят на пластове, образуват се нещо като люспи, които влизат все по-навътре в нокътя и това стимулира чупенето им.
Преди често ходех с безцветен лак или фр.маникюр, сега не мога да го задържа!, ако се лакирам в 21ч., на сутринта след душа лакът вече е напукан и започва да пада! Това се отнася особено за безцветните лакове на Перфект, но и Орифлейм не ми държат, а снощи пробвах предпазливо с един пласт перлен лак на Мейбълин - седи си и няма никакви признаци за набъбване и пропукване, макар че ноктите ми са в ужасно състояние, защото ги пиля по повърхността, за да "изчистя" люспите.
Чудя се, дали не съм си докарала този проблем с някой лакочистител? Или просто Перфект и Орифлейм са си развалили качеството?
Виж целия пост
# 1
Напълно възможно да е от лака. И на мен от перфект ми се цепят ноктите. А пробва ли да си слагаш заздравител?
Виж целия пост
# 2
Аз също имах такъв проблем. Започнах да използвам заздравителя на перфект и намирам разлика сега. лака изрържа 3 дена.
Виж целия пост
# 3
аз съм забелязала че ако лака изсъхва бързо,то и бързо ще падне
Виж целия пост
# 4
От както слагам заздравител ноктите ми спряха да се цепят,преди това имах същия проблем.И винаги съм си мислела,че това се получава от лакочистителите.
Виж целия пост
# 5
Като пилиш люспите влошаваш още повече положението. Дръж ги къси и слагай заздравител на Мавала. Има един който е течност, не лак - маже се 2-3 пъти седмично, после може да лакираш отгоре ако искаш. Само трябва да се пазят кожичките защото течността вроговява клетките.
Eто за този става въпрос: MAVALA SCIENTIFIQUE
Виж целия пост
# 6
Аз пробвах всякакви заздравители....скъпи и не толкова. Слу4айно си купих заздравител на Импала и ве4е нямам този проблем  Shocked .Струва около 2-3 лв. Пробвай  Peace
Виж целия пост
# 7
Направи си ноктопластика.Или ходи на маникюр,там ще измислят нещо за да не се получава това,и ще си спестиш занимаването в къщи.
Виж целия пост
# 8
Откакто си махнах ноктопластиката само със заздравител бях 2-3 месеца- постоянно с къси нокти...
Сега вече 5-ти месец ноктите са ми здрави,дълги и почти не се чупят.
Заздравител използвам или на Перфект или на Импала- отгоре слагам лак и ...5-7 дни съм с перфектен маникюр- сама си го правя
Виж целия пост
# 9
Купи си топ лак с диамантени частици
Виж целия пост
# 10
Купи си топ лак с диамантени частици

Може ли да дадеш малко повече информация? Определена марка или по принцип си го има?
Само такава "екстра" досега не съм пробвала.
Благодаря предварително. Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Купи си топ лак с диамантени частици

Може ли да дадеш малко повече информация? Определена марка или по принцип си го има?
Само такава "екстра" досега не съм пробвала.
Благодаря предварително. Simple Smile
И аз чакам Whistling
Виж целия пост
# 12
На една американска фирма са, имам всичките им пордукти за нокти, но как се казваха Wet -нещо си, струва 3,70 и лака издържа. Много.
Виж целия пост
# 13
На една американска фирма са, имам всичките им пордукти за нокти, но как се казваха Wet -нещо си, струва 3,70 и лака издържа. Много.
А от къде си ги купуваш или поръчваш?
Виж целия пост
# 14
от аптеката на кауфланд
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия