драйфане

  • 2 987
  • 26
Средно по веднъж годишно, но редовно ми се случва следното: повръщане по 7-8 и повече пъти на ден, незадържане на никаква храна, че и течност, болки в тила. Това продължава по около седмица в която се стопявам и смарангясвам тотално.  Може ли някой да ми подскаже какво би могло да бъде и на какъв лекар да се заведа?
Виж целия пост
# 1
А ти като си изпадала в това състояние да не би да е вирус. Ходила ли си на лекар?
Виж целия пост
# 2
Не е вирус. Винаги протича по един и същи начин, почва се с болка в тила и после неудържими повици за повръщане.  При предишното такова изпълнение дофтора ми изписа 5-6 лекарства, които не пих, щото така и не разбрах  къде е проблема и за какво ги изписва.
Виж целия пост
# 3
Как си с кръвното налягане?
Майка ми е с високо кръвно и когато организма и привикне с поредното лекарство и то спре да действа, получава такива кризи. Болки в тила, отпадналост, и неконтролируемо повръщане. Влачи се по няколко дни, докато не смени лекарството и после е О.к. До следващия път. Tired
Виж целия пост
# 4
мигрена
Виж целия пост
# 5
и при мен се получава от мигрена Tired
само че болката е в слепоочията или в едната половина на главата.
много ме дразнят и миризми и от тях повръщам доста.
помага ми аромолампа с ментово масло.
за стомаха пия лимонов сок с вода и малко сол или захар.
иначе се обезводнявам Tired
Виж целия пост
# 6
минзухар
не съм медик, като стане пак такава криза се замъкни непременно на изследвания и освен на докторите които по горе другите са споменали аз бих добавила и ЕНДОКРИНОЛОГ. С такава цикличност ...през еди колко си месеци, може да е много неща ... дали банално...дали не... от "паническо разстройство" до "надбъбречна жлеза", най-малкото на самоинициатива аз на твое място бих премерила директно в лаборатория хормон cortizol (без секс предна вечер и други натоварвания, без шоколад, кафе, алкохол...) като в случай на възможност(средства) +второ мерене следобед кортизол, тъй-като хормана именно във вечерните си концентрации може да прави бели. От хормоните също доста популярен е "пролактин", но сега да не се задълбаваме че ще почне едно търсене на сметка защо и как съм насърчавала, за всички ни е ясно че тук не се дават нито консултации..нито диагнози..нито терапии...и т.н., само се правят догадки.
Виж целия пост
# 7
Кръвното или е много ниско или много високо.
Другото е мигрена.
Виж целия пост
# 8
И аз си помислих за високо ктъвно.
Виж целия пост
# 9
А изследвания досега не си ли си правила?
Не е зле да отидеш на кардиолог и невролог.
Виж целия пост
# 10
И на мен ми се е случвало.
Виж целия пост
# 11
Аз бих се завела на невролог и кардиолог. Peace
Виж целия пост
# 12
Консултирай се с лекар-това не е нормално
Виж целия пост
# 13
Да ти прегледат главата, непременно. онтхвърли най-опасните възможности. иначе наистина прилича на мигренозен пристъп. Вие ли ти се свят? Иди на невролог
Виж целия пост
# 14
Аз драйфам така от мигрена, но определено ме спохожда повече от веднъж годишно.
А пък и ти не споменаваш да те боли точно главата, а тила.
Иначе и при мен продължава няколко дни при което само лежа и всякакъв шум или светлина ме дразни и имам чувството, че направо ми се набива в мозъка.Ужасно е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия