Спорт за 4-годишни?

  • 734
  • 6
Здравейте,

Какво е най-добре да спортува едно 4-годишно дете и къде в София водите децата си,Мерси
Виж целия пост
# 1
Тема: Къде спортуват нашите деца?
Виж целия пост
# 2
За тази възраст  най-доброто спортуване е гребане с лъжици на супа с топчета от кайма приготвена вкъщи и с проверен произход.
Виж целия пост
# 3
За 4-годишни може да я запишеш на зимни кънки.Ако е организирано се почива само два месеца през годината и си става целогодишно спортуването кажи речи.
Виж целия пост
# 4
На толкова влязох за първи път в басейна. Никога няма да го забравя защото тогава нямаше много избор на детски бански и бях по-съсредоточена да не ми паднат гащите отколкото да плувам. На 6г. беше първият ми изпит за спортна паралелка. Повечето деца плуваха страхотно за възрастта си.  Peace
Виж целия пост
# 5
И аз ще се включа моята дъщеря е на 5 год  и я водя на народни танци и плуване.Малко ми е трудно да съчетавам работата и спорта на детето ми.Защото татко и е много зает и няма време да я води.
Виж целия пост
# 6
На толкова влязох за първи път в басейна. Никога няма да го забравя защото тогава нямаше много избор на детски бански и бях по-съсредоточена да не ми паднат гащите отколкото да плувам.
Много готино.  rotfImao rotfImao rotfImao

Дъщеря ми ходи на латино танци в градината и на плуване събота и неделя (сега малко сме го прекъснали, но скоро ще го подновим). Иска тенис и народни танци, но това мисля да е от другата година, че не смогваме с нейнте ангажименти.  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия