Електронна цигара???

  • 1 089
  • 14
Та питането ми е някой ползвал ли е и какво е впечатлението ви? Има ли ефект? Къде и на какви цени се продават?
Миналата година майка ми направи тежък инфаркт - не пуши около 5 месеца, но сега гледам ги е подпукала пак - та за нея май ще е полезно. Четох тук там и ми се ще малко повече мнения
Виж целия пост
# 1
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=335394.0

Ами има малко мнения тук.
Виж целия пост
# 2
Не пуша, но по наблюдение на близки, да, помага, но  на не много пристрастени пушачи.
Мисля, че на майка ти би помогнало.
Цена около 130 лв някъдя мисля ги продава майка ми в аптеката си.
Виж целия пост
# 3
Мъжът ми си поръча по интернет такава цигара, цената и е 130 лв. Така като го гледам като че ли има ефект, преди пушеше по кутия и половина на ден сега ги е намалил драстично до 5-6 цигари. Усещането като си драпнеш е все едно пушиш, но ги нямало вредните никотини и катрани. Един пълнител бил 2.50 и се равнявал на две кутии цигари. Дано съм ти помогнала.
Виж целия пост
# 4
Благодаря за отговорите!!!
Определено ще взема за майка ми, а после аз самата ще коментирам какво се е получило.

Лек и успешен ден
Виж целия пост
# 5
Електронна цигара, безалкохолна бира, кафе без кофеин, постна пържола и тн. Пълен ташак!
Виж целия пост
# 6
Ел. цигара ти дава нужната доза никотин. GrinningБез да ти трябва пепелник и да се оглеждаш къде да си хвърлиш фаса. Grinning
Виж целия пост
# 7
Благодаря !!! Решението е взето - въпрос на време да отида и да купя.
Предполагам няма някакви идеално наложени марки ?!?
Виж целия пост
# 8
Благодаря !!! Решението е взето - въпрос на време да отида и да купя.
Предполагам няма някакви идеално наложени марки ?!?

Най-добре и вземи боро лайт.

Виж целия пост
# 9
е...... Laughing
с ел цигарата се пуши нон-стоп реално.щот може и на обществени места и в помещение за непушачи май...
Виж целия пост
# 10
Свекър ми отказа цигарите с нея, а сега и нея вече не я ползва, а си беше дълги години пушач. Пусни в гугъла и ще ти намери много видове и може да си я поръчаш онлайн.
Виж целия пост
# 11
Електронната цигара я препоръчвам! Има различни видове пълнители, най-добре вземи на майка си пълнители без никакъв никотин. Мъжът ми отказа цигарите напълно с такава цигара. Цената е най-ниска в Метро - около 100 лева. Там продават и пълнители. Късмет!
Виж целия пост
# 12
То така се почва - първо електронна цигара, после електронно е.ане... Фейк!
Виж целия пост
# 13
Не съм пробвала. Две приятелки си взеха. Пак си пушат сега.
Воля се иска, не електронна цигара.
Виж целия пост
# 14
Познавам мъж който отказа цигарите по този начин.
Пушил е до 5 кутии на ден.Твърди, че не електронната цигара е била решаваща, а волята му.
По този повод ми разказа за негов колега, който е пушил по кутия на ден, т. е. не е бил толкова страстен пушач като него, но е захвърлил ел. цигарата на втората седмица и продължава да пафка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия