Как се процедира при пропусната реимунизация

  • 710
  • 1
Момичета, зачетох се в една тема за ваксините и се сетих за една необичайна ситуация, която възникна при нас. Моля, споделете мнение. Вторият ми син доста боледуваше и в крайна сметка пропусна една от последните си реимунизации, които се правят до две годинки. После смених и личния лекар, защото се преместихме. Когато реших да го записвам на градина, новият ми личен лекар погледна картона и каза, че така няма да го приемат без тази реимунизация, а било късно да се слага и докато се усетя какво става, на бърза ръка дописа нещо в картона и каза, че го прави, за да няма детето проблеми в детската. Тогава се учудих, но си признавам изобщо не се замислих. Сега обаче се питам, дали не е опасно след като няма реално сложена реимунизация, като дойде време да го имунизират в училище, да направи някое усложнение, след като е пропуснал имунизацията от графика. Не знам правилно ли се изразих и разбрахте ли въпроса. Опасно ли е да се продължат имунизациите, ако има пропусната?
Виж целия пост
# 1
Никой ли няма подобна ситуация? Аз пък как позволих да допишат имунизация, която не е направена реално, наистина не се замислих в момента...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия