Според вас трябва ли да бъде разследван бизнесмена Г.Гергов?

  • 1 409
  • 19
Повод да пусна тази тема е, че съм от Пловдив и живо се интересувам от този символ на града - Международен Панаир Пловдив. Това, че има частни инвестиции в него в лицето на Г.Гергов е добре, но се чудя какво е участието на държавата и общината в него.Реално погледнато панаирът е в забранителния списък за преватизация, но сега е ясно че е частен, т.е. на г-н Гергов.
Ето линк към тези две статии - http://plovdiv.dir.bg/2009/01/11/news3836430.html, както http://dnes.dir.bg/2008/12/30/news3791696.html.
Несъмнено г-н Гергов направи много за панаира и това е видно, реконструкция на палатите, обновяване на външния вид на панаира. Дано продължава да го прави и занапред.Какво е вашето мнение, обвиненията срещу Г.Гергов основателни ли са?Благодаря за мненията.
Виж целия пост
# 1
Доколкото знам и ЦУМ в София е негов... newsm78
Виж целия пост
# 2
Не само ЦУМ, но и хотел Санкт Петербург в Пловдив.
Виж целия пост
# 3
Какво е вашето мнение, обвиненията срещу Г.Гергов основателни ли са?

А какви точно са обвиненията? Това, което казаха по новините е смехотворно, откога изкупуването на акции от миноритарни акционери е подсъдно?
Виж целия пост
# 4
То и за Варна се знае кой дърпа конците, но за сметка на това самият град много се промени..Бяха изградени спортни центрове, нов басейн, нов стадион, нови и поддържани паркове.
дали трябва да се търси отговорност незнам....смятам, че вече няма човек с по-дебела сметка, който не е забъркан в далавери.Всички го правят.
Разликата е, че някой освен "бизнес", оправят и инфраструктурата.
Виж целия пост
# 5
Повод да пусна тази тема е, че съм от Пловдив и живо се интересувам от този символ на града - Международен Панаир Пловдив. Това, че има частни инвестиции в него в лицето на Г.Гергов е добре, но се чудя какво е участието на държавата и общината в него.Реално погледнато панаирът е в забранителния списък за преватизация, но сега е ясно че е частен, т.е. на г-н Гергов.
Ето линк към тези две статии - http://plovdiv.dir.bg/2009/01/11/news3836430.html, както http://dnes.dir.bg/2008/12/30/news3791696.html.
Несъмнено г-н Гергов направи много за панаира и това е видно, реконструкция на палатите, обновяване на външния вид на панаира. Дано продължава да го прави и занапред.Какво е вашето мнение, обвиненията срещу Г.Гергов основателни ли са?Благодаря за мненията.

4естно казано не ме интересува дали са основателни,НО всеки близък до Президента Първанов трябва да се разследва Peace
Те с Гергов са си първи дружки и практиката показва,4е първите другар4ета на Първия винаги са били доста облагодетелствани ,а в последствие и разследвани.
И да има нещо то е направено според закона ,но с доста незаконни въртележки Twisted Evil
нищо няма да намерят и докажат Peace
Виж целия пост
# 6
Че трябва - трябва, щото и на децата стана ясно че е затънал до шията! Каквото и да е направил - панаира е в забранителния списък, а как той е с повече от 50% - нищо ново за БГ! Че и си траят прокурори, президенти, министри....  Че не е само той - не е! Ама че и докато е това управление нищо няма да се промени - няма да е! Затова и европейците ще ни спират парите, а ние ще се чудим - ама как така само на нас. Е те за тва!
Виж целия пост
# 7
Ми що да не бъде. И Софиянски беше. Излезе по-чист от водата.
Виж целия пост
# 8
Какво е вашето мнение, обвиненията срещу Г.Гергов основателни ли са?

А какви точно са обвиненията? Това, което казаха по новините е смехотворно, откога изкупуването на акции от миноритарни акционери е подсъдно?


Разследван казваме, Seltakis, а не подсъдим. За сега.

Да, трябва.
Виж целия пост
# 9
Не само ЦУМ, но и хотел Санкт Петербург в Пловдив.
Палас във Варна, и "дупката- също" , и мн. др.
Един ден жена му в асансьора на Палас след Добър ден, аз съм еди си коя си...започна..."всичко сами сме постигнали, с честен труд...толкова усилия ни костваше..." Абе като гузен-негонен бяга. Сякаш някой се е интересувал какво имат и как са го'. придобили.
Че и амбиции имаше някакви политически...дали не беше за Кмет на Пловдив? А прякорът му е "гошо свинаря"
Виж целия пост
# 10
мммм...да! "Гошо свинаря" защото някой ми беше разказал , че всичко започнало от отглеждането на прасета...чак на мен ми се дощя и аз да си развъдя Mr. Green
Виж целия пост
# 11
аха, започна от месокомбинат "Маноле". Да не пропускаме, че и "Пътища" АД е вече негова собственост Simple Smile.
Виж целия пост
# 12
Хм, да вземем да му метнем няколко линка за благотворителност... Може да се чуди с кого да сподели честния си труд на добър християнин...
Виж целия пост
# 13
Доколкото знам в Пловдив църквата Св. Климент май се казваше е изградена в квартал Западен с помощта на г-н Г.Гергов.В пловдивската преса пишеше, че там иконите не били по канона, а са изографисани върху хартия, а не върху платно с темперни бои.Въпросът е дали митрополит Николай знае за тази шашма?Вярно е, че Г.Гергов няма вина за това, а този които е рисувал храма, а може би и митрополита.. ThinkingЕто копирам тук инфото


Скандално: Иконите в новия храм в Западен рисувани върху хартия! 
Пловдив 
20 хиляди лева за иконописване са прибрани с мушенгия в църквата

Автор plovdiv-online



Търговци в ХрамаСкандално! Скверно! Кощунство!

Иконите в новия храм „Свети Климент Охридски” в квартал „Христо Смирненски” са рисувани върху проста хартия! Ктиторът и спонсор на храма Георги Гергов, който дари основната част от сумата за строежа, вътрешната архитектура и иконописване на първия православен храм в район Западен, е завлечен.

Всички икони на иконостаса са правени върху хартия с ретуш. Същата мушенгия е ползвана и за иконите на двата проскенитария (троновете). Това обяви пред plovdiv-online един от най-известните реставратори в България, който посети храма този уикенд. Източникът ни пожела да запазим името му в тайна, докато се срещне с владиката дядо Николай, за да го информира за кощунството. Според наши източници обаче, владиката знае за случая, но засега пази мълчание.

 
Виж целия пост
# 14
мммм...да! "Гошо свинаря" защото някой ми беше разказал , че всичко започнало от отглеждането на прасета...чак на мен ми се дощя и аз да си развъдя Mr. Green
да, оттам му е прякора.
Но вече като приближен на Гоце, стана Олигарх.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия