Много ме е страх

  • 1 670
  • 12
Днес влизаме в болница за иригография и колоноскопия по повод упорит запек от половин година насам
Умирам  от страх ,тези изследвания са много травмиращи и  неприятни  незнам детенце как ще ги понесе .
Желая на всички късмет и успех в борбата с гадните болести
Ще пиша отново като се върнем от болницата
Виж целия пост
# 1
Успех и пожелавам да се избавите от проблемите.
Виж целия пост
# 2
Дано всичко да мине добре и резултатите ви да са хубави  ,успех  Peace
Виж целия пост
# 3
Успех!!!
Виж целия пост
# 4
УСПЕХ дано всичко мине гладко!  Peace
Виж целия пост
# 5
Успокой се, колкото по-спокойна си ти, толкова по-гладко и безпроблемно ще мине всичко. Говоря ти от личен опит. Навремето преди 3 години /детето беше на 1/ бяхме в болница. Аз плачех през цялото време и не бях не себе си. Тогава една лекарка дойде и ми изнесе лекция /тогава го приех точно така/ за позитивната нагласа и вътрешното спокойствие. Тогава си казах "Тази пък какво ли знае, седнала да ми развива абсурдни теории...". Не взех думите й сериозно. Сега си давам сметка колко права е била.  Естествено от тогава до сега са ми се случили хиляди неща, за който не мога да се похваля че съм посрещнала със завидно спокойствие,но се уча. Така че, пожелавам ти да се успокоиш и да мислиш позитивно. трудно, но не е непостижимо. Успех! И бъди сигурна , че резултатите ще са възможно най-добри!
Виж целия пост
# 6
Желая ви успех,дано всичко бъде наред.
Виж целия пост
# 7
Кураж!  Hug
Детето не бива да те вижда притеснена! Дано всичко мине гладко!
Виж целия пост
# 8
Кураж!  Hug
Детето не бива да те вижда притеснена! Дано всичко мине гладко!

Така е-детето не бива да вижда,че ти си притеснена,иначе то ще усеща и също ще се притеснява.Бъди спокойна,всичко ще е наред! Hug
Виж целия пост
# 9
Милка, сподели после какво представляват тия изследвания и резултатите.
Много сме, дето борим запек, затова питам.
Виж целия пост
# 10
Успех и от мен! И дано по-леко мине всичко!
Виж целия пост
# 11
Стискам палци и се надявам с цялото си сърце всичко да мине благополучно
Обади се после

За манипулациите не се притеснявай. Ние минахме през колоноскопия преди месец, не е страшно. Прави се с пълна упойка.

Успех!

Всичко ще е ОК Hug
Виж целия пост
# 12
Здравейте,на всички и благодаря за подкрепата
Днес ни пуснаха от болницата и всичко е нормално не се откриха никакви аномалии и никакво заболяване . Първо беше прегледа от хирург тушира я и каза че всичко е нормално  след това и направиха иригография с  анестезия и там не се видя нищо  доктора каза че всичко е  нормално и не се открива никаква патология.
Всичко е на психологическа основа , страха е голям и тя умишлено задържа изхождането и оттам се получава омагьосан кръг втвърдяване болки и клизми коктейли от слабителни и накрая след 10-11 дни с клизма се изхожда.
Лечението е лактулоза и парафин няколко месеца без прекъсване и капсули лимекс комбинация от три бактерия  или др  пробиотик може и биотикс или капки биогая
диета с много фибри и течности
Незнам как ще се преборим днес след всичко което и се случи в болницата отново и се ходи до тоалетна и стиска стискаааааааа и незнам какво да правя ,от нищо не разбира  всички и говорим и обясняваме с часове и файда никаква
МИсля че следващата стъпка е детски психолог но в Плевен няма такъв   Sad Видях че има много деца със същия проблем моля споделете опит
Докторите казват че от това стискане може да стане наистина проблем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия