Преваряване в дестилирана вода???

  • 3 015
  • 25
Здравейте,мамчета! Интересува ме дали може да преварявам шишетата и бибероните на бебчо в дестилирана вода, тъй като тук чешмяната такава е доста варовита и целите ми стават на бели петна...И дали трябва да ги изплаквам след преваряването? Предварително ви благодаря за споделеното мнение!
Виж целия пост
# 1
Дестилирана или бутилирана?  Thinking Купувай бутилирана или стерилизирай в микровълнова, ако имаш. Белите петна не са проблем  Peace
Виж целия пост
# 2
Ти ги преваряваш в тенджера или използваш стерилизатор за микровълнова?Аз също ги изварявах в началото и така ми станаха,но откакто съм със стерилизатор за микровълнова нямам такъв проблем.
Виж целия пост
# 3
Ползвай стилизатор за микровълнова.Петната са от тенджерата а не от водата.
Виж целия пост
# 4
Петната са от тенджерата а не от водата.

От водата са  Peace Ако е варовита, така се получава  Confused Като тази, която тече в Брюксел например  ooooh!

Виж целия пост
# 5
Дестилирана или бутилирана? 

Дестилирана.
А микровълнова нямам. Преварявам ги в една нова тенджера, която купих специално за това...
Виж целия пост
# 6
Защо не пробваш с разтворите за стерилизация?
Виж целия пост
# 7
Използвай стерилизатор или готов разтвор за стерилизация.
Виж целия пост
# 8
А може и изобщо да не стерилизираш, то няма никакъв смисъл, аз нито ден не съм стерилизирала  Simple Smile
Виж целия пост
# 9
стерилизирам в микровълнова
Виж целия пост
# 10
   Аз съм си с предубеждение към микровълновите фурни. Не бих купила и подобен стерилизатор, нищо че сега са много нашумели. Изварявах в изворна заради варовика, но това за кртко. После стерилизирах само бибите в един яйцевар на пара. Бутилчиците измивах с четка или с гъбичка, отделна само са бебка и разтвор за стерилизация. И сега го правя, но много по- рядко.
Виж целия пост
# 11
   Аз съм си с предубеждение към микровълновите фурни. Не бих купила и подобен стерилизатор...
Защо така мислиш?
Виж целия пост
# 12
в тенджера съм изварявала само новите неща
Виж целия пост
# 13
С бутилирана или въобще не стерилизирай.
Виж целия пост
# 14
И аз стерилизирах само новите неща. Нашата педиатърка ни каза да не стерилизираме шишетата и да не преваряваме водата. Аз ползвам бутилирана вода от самото начало.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия