Как се справяте със студа и крачетата?

  • 1 823
  • 16
Simple Smile
Имаме си общ проблем в семейството- каквото и да обуем- все студено.А пък не върви да ходим с вестници насам-натам  Laughing
Та исках да ви питам-какви стелки слагате,как си "обезопасявате" един вид обувките?
Уж зимни,а пък..все същото.
Виж целия пост
# 1
И аз съм така, но откакто си купувам тънки вълнени чорапи положението е по-добро или просто предпочитам зимните ми обувки да са отвътре с пух  Peace
Виж целия пост
# 2
Зимните ни обувки са минимум с два сантиметра подметка /имам предвид отпред на стъпалото, на петата са още по-високи/.
Виж целия пост
# 3
Обувките ми са дебела подметка.
Виж целия пост
# 4
Имам зимни стелки на Шол и на Киви. Чудесна работа вършат, заслужават си всекли лев.
Виж целия пост
# 5
Летни трекинг обувки - перфекти за зимни градски условия.
Лизгавите ботушета ги обувам в офиса.
Виж целия пост
# 6
Имам зимни стелки на Шол и на Киви. Чудесна работа вършат, заслужават си всекли лев.
Добра идея, не съм се сетила, ще пробвам. Иначе и на мен ми е все студено, хем се движа със специални норжвежки чорапчета за супер студ и ботушите са ми с 5 см подметка  Tired
Виж целия пост
# 7
Ох и аз имам този проблем, затова ползвам термо чорапи през зимата Simple Smile + ботуши с дебела подметка и вътре с пух Peace
Виж целия пост
# 8
Термочорапи. За децата 2 чифта - памучни обикновени и в/у тях - термо. И задължително като си/им купувам ботуши, гледам да са с дебел каракул.
Ако крачетата им все пак са премръзнали (както се случи миналата седмица след двучасова игра в снега) ги карам да си ги накиснат в солена топличка вода за 15ина минути.
Виж целия пост
# 9
няма преборване с това чудо.  Tired
До минути, след като напусна дома си, съм се вкочанила. Confused
Виж целия пост
# 10
Казаха ми ,че има електрически стелки.С някакви малки батерийки и много топлело това чудо.

Някой да знае нещо по въпроса Thinking
Виж целия пост
# 11
Този проблем имат и двете ми деца.Краката им вечно са ледени.Ръцете също. Памучни чорапи и върху тях термо.  Редовно сменят стелките на ботушите. А ръкавици слагат от първите студени дни - още в края на септември .
Виж целия пост
# 12
Имам зимни стелки на Шол и на Киви. Чудесна работа вършат, заслужават си всекли лев.
Добра идея, не съм се сетила, ще пробвам. Иначе и на мен ми е все студено, хем се движа със специални норжвежки чорапчета за супер студ и ботушите са ми с 5 см подметка  Tired
Хмз, странна работа. Моите най топли боти са купени за смешната сума от 29 лв, велурени, с 2 см отпред и 3-4 см дебела подметка отзад. Като ги екипирам и със стелките стават най топлите, които някога съм имала. Отвътре са пухени и леко широки, т.е. не са ми супер плътно по крака. Сега съм в търсене на същите, но кожени.
Та мисълта ми беше, че ако са ти прекалено тесни по крака може да ти е по студено. Иначе при 5 см подметка....струва ми се че трябва да изолира достатъчно добре от земята, може би студът идва от горе, а тогава стелка едва ли би вършила работа  newsm78.
Виж целия пост
# 13
Що се отнася до децата на тях купувам ботушки само с естествен пух отвътре, който изключително много топли. Peace
А за нас големите Mr. Green, гледам подметката да е по-дебела и  пак да има пух отвътре.
Ще следя темата, може да открия нещо ново. Grinning
Виж целия пост
# 14
Рокс, аз имам проблем с оросяването, няма спасение за мен  ooooh! И ръцете са ми лед с кожени ръкавици подплатени с вълна. Ще пробвам зимни стелки, как не съм се сетила по-рано, дано има ефект.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия