Кажете какво се пие?

  • 815
  • 12
Здравейте момичета!
Моля ви,кажете какво се пиеше след полов акт против забременяване.Забравила съм.Помня бяха 2 таблетки,но как се казваше и как се пиеше....
Виж целия пост
# 1
Ескапеле
Виж целия пост
# 2
Благодаря за бързия отговор!  bouquet
Виж целия пост
# 3
Eми да за момента май е само това,след като постинора го разкараха.
Виж целия пост
# 4
И по-добре, че го няма вече постинора.
Виж целия пост
# 5
И по-добре, че го няма вече постинора.


a защо да е по добре, какво му има? А Ескапеле, все пак е на дооста по висока цена  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Съжалявам, но смятам че е ужасно да се предписват лекарства от непознати по интернет. Освен ако всички които са писали в темета са лекари, но и така да е един лекар би предупредил за евентуалните опасности от приема на двете споменати лекарства. Това не са витамини, а сериозни препарати които могат да причинят сериозни вреди върху организма ...
Виж целия пост
# 7
Съжалявам, но смятам че е ужасно да се предписват лекарства от непознати по интернет.

Eскапеле и предшественикът му Постинор се пият без лекарско предписание и без рецепта. При нужда си го купуваш от аптеката и си взимаш хапчето по най-бързия начин - желателно е до 12 ч. след половия акт, но не по-късно от 3 дена.
Виж целия пост
# 8
Мисля, че след приемането на някой от тези медикаменти е възможно /да нне кажа почти винаги/ да настъпят промени с протичането на месечния цикъл.
Трябва да са информирани жените, които имат намерение да ги/го  ползват.
Виж целия пост
# 9
Eскапеле и предшественикът му Постинор се пият без лекарско предписание и без рецепта. При нужда си го купуваш от аптеката и си взимаш хапчето по най-бързия начин - желателно е до 12 ч. след половия акт, но не по-късно от 3 дена.

То и антибиотик можеш да си купиш без рецепта и без лекарско предписание, но не виждам да ги предписват често из интернет пространството. Това е силен хормонален препарат и който и гинеколог (и колкото и некадърен да е той) да попиташ ще каже че използването му е едва ли не опасно и нежелателно. А и не се знае колко 12-13 годишни момиченца ще порчетат тази тема и какви вреди ще си нанесат, да не говорим че употребата му без лекарско педписание на лица под 16 години не е разрешена.
Виж целия пост
# 10
Може Ескапеле
Виж целия пост
# 11
.....

То и антибиотик можеш да си купиш без рецепта и без лекарско предписание, но не виждам да ги предписват често из интернет пространството. Това е силен хормонален препарат и който и гинеколог (и колкото и некадърен да е той) да попиташ ще каже че използването му е едва ли не опасно и нежелателно. А и не се знае колко 12-13 годишни момиченца ще порчетат тази тема и какви вреди ще си нанесат, да не говорим че употребата му без лекарско педписание на лица под 16 години не е разрешена.
А какво да направи авторката в случая? Да чака да й закъснее цикъла, да отиде на лекар, който да й каже, че вероятно е бременна и е трябвало да вземе хапчето ли? Кое според теб е по-нередно, две хапчета или аборт?! Въпросът ми беше риторичен, не държа да ми отговаряш.
Виж целия пост
# 12
Мисля, че след приемането на някой от тези медикаменти е възможно /да нне кажа почти винаги/ да настъпят промени с протичането на месечния цикъл.
Трябва да са информирани жените, които имат намерение да ги/го  ползват.

Предполагам, че го пише и в листовката на препарата...  Thinking
Иначе съм съгласна с всички и най - вече с мнението на Люта Чушка...
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия