Дайте мнението си...

  • 1 265
  • 25
Закъснява ми с 2дни а имам ужасни болки в кръста при мен това до сега не се е случвало и леко придърпване в яйчниците правих тест и е отрицателен а лекарката ми каза че е още рано да се виде.Някой имал ли е тези симптоми по време на бременост
Виж целия пост
# 1
Направи си кръвен тест. Той ще покаже със сигурност има ли бременност.
Виж целия пост
# 2
Пак се започва бременна ли съм или не съм ooooh!
Виж целия пост
# 3
 Направи си втори тест, направи кръвен тест....Усещането, което получаваш когато си бременна е много сходно с това, когато си пред цикъл. Поне при мен бе така. Посети гинеколога си пак и обсъдете вариантите....най-добре е един кръвен тест.
Виж целия пост
# 4
Кръвен тест. Ако не - изчакай още 2 дни и пак направи уринен.
Виж целия пост
# 5
Моят тест беше положителен още в  първия ден от закъснението ми. Чертичките бяха две, макар че едната по-бледа.
Ако толкова не можеш да чакаш си направи кръвен тест.
Симптомите на бременностмогат да  са различни не само при различните организми, а и при поредни  бременности.
Виж целия пост
# 6
Кръвен тест. Ако не - изчакай още 2 дни и пак направи уринен.

Това е отговора. И си направи уринния тест сутринта.
Виж целия пост
# 7
Ако нямаш търпение - кръвен тест!
Виж целия пост
# 8
СПОРЕД МЕН НАЙ-ДОБРЕ СИ НАПРАВИ ТЕСТ КРЪВЕН АКО ТОЛКОВА МНОГО БЪРЗАШ ДА РАЗБЕРЕШ ЗАЩОТО ПРИ ВСЕКИ ОРГАНИЗЪМ Е РАЗЛИЧНО. АЗ НЯМАХ НИКАКВИ ПРИЗНАЦИ ДАЖЕ КАРАХ ЦВЕТНА!!! УСПЕХ Grinning
Виж целия пост
# 9
Изчакай още малко и повтори теста.Ако нямаш търпение,както са ти казали момичетата-кръвен тест.
Виж целия пост
# 10
Нямаше скоро такава тема Laughing
Виж целия пост
# 11
Или изчакай още няколко дни за втори тест, или кръвен. Общо взето това ще напише всеки.
Виж целия пост
# 12
Закъснява ми с 2дни а имам ужасни болки в кръста при мен това до сега не се е случвало и леко придърпване в яйчниците правих тест и е отрицателен а лекарката ми каза че е още рано да се виде.Някой имал ли е тези симптоми по време на бременост

Изчакай още малко и си направи втори тест. Закъснява ти с два дни, ако си бременна теста трябва да те хване. Някои от тестовете стават положителни след третия ден от зачеването.
Виж целия пост
# 13
Повтори теста сле дяколко дни
Виж целия пост
# 14
Дам  Wink симптомите са подобни

но все пак изчакай , твърде рано е както са ти казали и в горните постове  Simple Smile


Стискам палци скоро да се похвалиш с  EFP
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия