Форт Бояр или Стани богат?

  • 3 844
  • 50
Пак се започва с рейтинг-битките между телевизиите Simple Smile
Кое от двете предавания ще предпочетете?
 Peace
Виж целия пост
# 1
Форт Бояр! Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Още 1 глас за Форт Бояр. Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Гласувах за Форт Бояр, защото в понеделник и четвъртък ще го гледам задължително, в другите дни обаче "Стани богат" е на почит  Grinning.
Виж целия пост
# 4
Аз съм за Стани богат ! Всички други от семейството ми обаче са за Форт Бояр !  Добре че имаме 3 телевизора ! Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Форт Бояр! Peace
Виж целия пост
# 6
Определено Стани богат!!!
Виж целия пост
# 7
Форта разбира се. Много ме дразни рекламата на стани богат: Сега вие ще трябва да ни гледате! Е, няма пък да ги гледам.Лошото е,че и форта гледам на пресекулки, защото гледам филм на Диема фемили по същото време.
Виж целия пост
# 8
Стани богат Peace
Виж целия пост
# 9
Стани Богат  Peace Не че вчера не догледах Форт-а, също много ми харесва, но Стани Богат  е играта.
Виж целия пост
# 10
не обичам риалити-та,а и Мартин Захариев като беше на гости в някакво сутрешно предаване каза кой ще сте спечели,та съвсем ми уби интереса-като знам какво ще стане накрая защо да го гледам,все едно да ми кажат как ще свърши филма..е,мерси.Та залагам на НикитУ.Simple Smile
Виж целия пост
# 11
не обичам риалити-та,а и Мартин Захариев като беше на гости в някакво сутрешно предаване каза кой ще сте спечели,та съвсем ми уби интереса-като знам какво ще стане накрая защо да го гледам,все едно да ми кажат как ще свърши филма..е,мерси.Та залагам на НикитУ.Simple Smile
Драсни на лична кой печели.Аз обичам да знам края, но въпреки всичко пак ми е интересно.
Виж целия пост
# 12
Стани богат Peace
Виж целия пост
# 13
 гласувах за Форт Бояр  Peace
Виж целия пост
# 14
Мразя да се застъпват две качествени предавания!Предполагам,че ще гледам форта,а в останалите дни Стани богат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия