Отличен дерматолог?

  • 8 715
  • 13
Здравейте,
Много моля, да се помогне с информация за отличен дерматолог. Praynig
Моя позната пострадала след някаква маска и е малък ад....ужасно и е тъжно. Confused
Благодаря на отзовалите се!
Виж целия пост
# 1
 Peace
С две ръце ти препоръчвам д-л Албена Ангелова - преглежда в 29-та поликлиника в София, кобинет 308. Изключителен професионалист и отговорна жена.
Виж целия пост
# 2
Благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 3
Аз съм много доволна от Д-р Бърдаров.
Виж целия пост
# 4
Peace
С две ръце ти препоръчвам д-л Албена Ангелова - преглежда в 29-та поликлиника в София, кобинет 308. Изключителен професионалист и отговорна жена.

Още една ръка за Д-р Ангелова. Наистина е отличен дерматолог!
Виж целия пост
# 5
Благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 6
Много ви моля,някой да препоръча дерматолог във варна,бургас или стара загора.Проблема-акне... #2gunfire
pleaseeee  bouquet
Виж целия пост
# 7
rissse,в друга тема пак забелязах,че се оплакваш от гадното акне.Аз също съм на 23 и имам повече пъпки,от колкото в пубертета Sick не мога да ти препоръчам дерматолози в тези градове,но мога да ти кажа имената на хората,които благославям в Пловдив,защото ми подобриха лицето ЗНАЧИТЕЛНО  Praynig д-р Павлова и мед.сестра Стефка...(забравих фамилията,понеже се обръщам към нея по малко име  Embarassed ) До скоро кабинета им беше в Медикус Алфа,но в момента се местят в друг кабинет до Централна гара,успех  Hug
Виж целия пост
# 8
Мерси за отговора  bouquet.И до Пловдив мога да отида,не ми е далече.Но в тези 3 града съм непрекъснато и затова за тях питах.Иначе сестра ми живее в София и може като и ходя на гости,да го съчетая с дерматологичен преглед.Така,че ще събирам мнения и за С-я.Ами май излиза ,че си търся дерматолог в цялата страна #Crazy
Виж целия пост
# 9
И аз си търся добър дерматолог, обаче в Пловдив. Помагайте
Виж целия пост
# 10
  bouquet благодаря на авторката за темата бях пуснала такава  във здравния форум, но никой не ми писа. Аз съм принципно от Русе но навякъде отивам само да е отличен дерматолога и да ме отърве от проблема ми
Виж целия пост
# 11
И аз си търся добър дерматолог, обаче в Пловдив. Помагайте
Точно в Пловдив е лекарката,която буквално ме спаси от проблемите ми и ми върна самочуствието.   newsm10
Виж целия пост
# 12
Пусках това словоизлияние и в друга тема, но ето пак, просто съм толкова доволна , надявам се да помогна на някой Wink

Здравейте, момичета   
Следя тази тема с голям интерес, защото все още ми е болна тема , имам проблемна кожа и неравните битки с нея са започнали още от пубертета ми. Като всички започнах от бабините рецепти и стигнах до най-изявените дерматолози, на моменти имаше подобрение, но аз дори трудно установявах от какво е вече...по принцип живея в Пловдив и там ми препоръчаха поредната уникална дерматоложка- вълшебница, вече  като зомби ходя, където ми кажат, оказа се обаче , че тази жена наистина е много добра, работила е преди в Америка (не че това има значение), единственото е че наистина ми помогна,в един момент съвсем бях изгубила надежда, работи със страхотна козметика,подхожда индивидуално към всеки, а не като по учебник,както другите, а и най-важно цените са повече от добри за нещата ,които прави. Единствения недостатък е че е в Пловдив, и все пак ако някой проявява интерес ето : 0896046993- Росица, има студио в един медицински център, ако някой се интересува, да се обърне за повече информация.Съжалявам, малко се отплеснах, но наистина ми беше мъка и ако мога да помогна на някой от вас, наистина ще се радвам   Поздрави :Милена
Виж целия пост
# 13
И аз си търся добър дерматолог, обаче в Пловдив. Помагайте

Др.Стоилова  Peace Много добьр специалист, клиниката е страхотна, работи с най-новите технологии и продукти.
Кабинетьт й се намира след моста на Герджика, по посока х-л Санктпетербург веднага в дясно. Срадата е нова, на ьгьла точно, 4 етаж.
В нета можеш да намериш много добри отзиви за работата й.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия