Болки в коремчето и пащърнак?

  • 1 722
  • 8
Здравейте мами!
От два дни давам пащърнак и болките в корема се завърнаха с пълна сила. newsm78Незнам дали е от него, но ако някой миже да сподели дали при него се е случвало.направо ще се хвърля през терасата ooooh!Аман от тоя корем!!!Тъкмо беше се поуспокоил и айде пак. #Crazy
Виж целия пост
# 1
Възможно е, пащърнакът е кореноплоден, от тях често боли корем, дори и при възрастните - гулия, репи...  Спри го засега  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Не го давай, ако мислиш, че е от него. При нас броколито направи същото - пръцкане, болки, превиване. Tired
Хем го дадох в средата на 7-ми месец. По тази причина захраних с карфиол чак след 10-ти месец, а и до сега внимавам какво яде (боб не е и помирисвал  Grinning).
Виж целия пост
# 3
Ние също го ядем, но не сме имали подобни проблеми!Даже го харесва мисля newsm78
Ако е от него лесно ще провериш- спираш го и наблюдаваш бебчо!
Виж целия пост
# 4
Да бе на мен ми е ясно как мога да проверя дали е от него.Само, че аз питам дали е възможно да е от него.Дали на някой друго дете е подействало така.Това е. Peace
Виж целия пост
# 5
От всичко е възможно да се дразни. Различните деца са чувствителни към различни неща. Но виж какво още има в пюрето. В някои например има целина, която е много силен дразнител.
Виж целия пост
# 6
savina_33 права си.И като се прибави това, че до скоро бяхме с колики...да може да се дразни.И аз това се опитвам да разбера.В пюрето няма целина само картоф и пащърнак.Но мерси за съвета.От сега нататък ще следя за целина в пюретата Peace
Виж целия пост
# 7

 Синът ми до ден днешен получава жестоки колки от плодови пюрета и за това не му давам.Но пащърнака го въведах от първите зеленчуци и проблеми не е имал.Може би при всеки е различно.
Виж целия пост
# 8
Възможно е да се дразни коремчето
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия