въпрос за противозачатачните?

  • 892
  • 12
може ли да започна да пия противозачатачни без да се консултирам с лекар?
Виж целия пост
# 1
По принцип можеш.
Но не те съветвам! Peace
Виж целия пост
# 2
Ами аз имам много познати, които пият противозачатъчни без да ходят на лекар. Доколкото знам обаче една от тях получи силно кървене вследствие противозачатъчни, които си беше избрала сама. Така че за препоръчване е все пак консултация с лекар   bouquet
Виж целия пост
# 3
виждам, че не си някоя 15-16 год. тийнейджърка, затова ще ти отговоря, че можеш. Аз съм пила преди 6г. Логест, но сега може да има и по-добри, с по-малко съдържание на хормони.
Прочети подробно описанието на продукта и ще разбереш кога да ги започнеш.
Виж целия пост
# 4
Можеш, но все пак говори с гинеколога си. Аз съм на мнение ,че изписват портивозачатъчни за щяло и нещяло, можеш да ги пиеш просто ей така! Shocked Shocked Аз самата не знам къде ми е бил акъла да пия Логест 4-5 години, при все че съм изчеля цялата листовка, а на нея пишат много страшни неща!!!!!!!!! #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 5
И аз не те съветвам да го правиш без да се посъветваш със специалист.  Naughty
Виж целия пост
# 6
Аз пък те съветвам изобщо да не пиеш противозачатъчни.
Виж целия пост
# 7
Можеш да отидеш във всяка аптека и да си купиш,не са с рецепта.Но не го прави!Задължително се консултирай със специалист преди това,за да ти предложи подходящите за теб противозачатъчни!Успех!
Виж целия пост
# 8
може ли да започна да пия противозачатачни без да се консултирам с лекар?

Принципно можеш, но е хубаво гинеколог да прецени точно КОИ противозачатъчни най-добре ще ти понесат.
Аз лично пия Ясмин вече 2 години и съм страшно доволна.
Виж целия пост
# 9
Добре е лекар да ги изпише,все пак са си хормонални таблетки... Peace
Виж целия пост
# 10
според новата наредба вече няма да отпускат тези лекарства ей тъй без рецепта, така че и да не искаш ще се срещнеш с лекар.
Виж целия пост
# 11
Става въпрос за хормони, препоръчително е да се консултираш с лекар преди това, но се чудя те на какво основание ги изписват? На договорка с търговски представител, който ги предлага, на договорка с аптека, или просто на лично усмотрение. То това май важи за всички лекарства.
Иначе масова практика в БГ е една приятелка пие това, ще взема и аз....
Виж целия пост
# 12
според новата наредба вече няма да отпускат тези лекарства ей тъй без рецепта, така че и да не искаш ще се срещнеш с лекар.
Не бях чувала за тази наредба,но напълно подкрепям  Peace.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия