Слагате ли сол във водата?

  • 28 980
  • 350
Здравейте,мами Simple Smile .Това ми е въпроса.Слагате ли сол във водата на бебето като го къпете?Колко се слага?До кога се слага?И всичко свързано каквото се сетите със солта във водата.
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Не, никога не съм слагала, никога не съм знаела, че се слага! А за какво се слага? Да не е заради онази теория, да не мирише ли какво беше newsm78
Виж целия пост
# 2
Ние засега слагаме, за да го загрява морската сол пък и доколкото знам е полезна. Слага се по-малко към една до две супени лъжици.
Виж целия пост
# 3
НЕ!
http://dnes.dir.bg/2008/12/05/news3696206.html
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=353976.0
Попрочети малко и после мариновай бебето ако сметнеш за правилно.
Виж целия пост
# 4
Вцепених се !  ooooh!
Виж целия пост
# 5
Не! Категорично!  Naughty
Виж целия пост
# 6
 #Crazy

Сол НЕ СЕ СЛАГА В ВОДА Naughty до кога с тези отживелици ooooh!
Виж целия пост
# 7
Никак не си падам по слагането на яйца/опасност от салмонела и алергии/, орехови шуми и сол. Бях на курс по къпане организирън от сп."9 Месеца" и лекарката не зайклеми, но и не поощри слагането на сол във водата. Каза, че нейното обяснение е, че тъй като в окото средата е солена- сълзите са ролени, леко подсолена вода, не предизвиква такова неприятно усещане, както ако пръснеш на бебето със сладка такава, обясняваше го с налягането.
Като цяло слагам само и единствено шампоан - за другите неща не съм чувала добре аргументирани обяснения за ползите .
Виж целия пост
# 8
Малии абе стига с тия бабини измишльотини!
Ами направо посоли,намажи с олио и го буфни у печката.
Живееш в 21 век козметика на пазара бол.
Виж целия пост
# 9
Сол, малко черен пипер и във фурната,  Mr. Green. Стига с тая сол, с нищо не помага. Не експерементирай с детето си.
Виж целия пост
# 10
HE. Naughty
Виж целия пост
# 11
Ние засега слагаме, за да го загрява морската сол пък и доколкото знам е полезна. Слага се по-малко към една до две супени лъжици.
ама ти сериозно ли? Rolling Eyes какво именно му загрява на бебето?
пишеш доколкото знам е полезна- полезна е за какво именно на бебето?
откровено съм шокирана, че може да има подобни разбирания в 21 век, при наличието на толкова много информация за вредите, които подобен, хм , обичай нанася на кожата на бебето ooooh!
Виж целия пост
# 12
Ужас не разбира се,в кой век сте бе хора я стига с тия бабини диветини.
Виж целия пост
# 13
НЕ и не съм слагала.Това дали ще се поти и мирише не зависи от солта.
Виж целия пост
# 14
Не го прави,моля те! Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия