Моля препоръчайте ми ефикасни препарати за почистване на ...

  • 758
  • 9
Здравейте момичета!  Hug
Бих искала да ви помоля за съвет  Praynig
Моля препоръчайте ми ефикасни препарати за почистване на керамични котлони и фурни.
Омръзна ми да хвърлям пари за продукти, които не вършат никаква работа... #Cussing out
Благодаря ви предварително!   bouquet
Виж целия пост
# 1
апта за фурни.
Виж целия пост
# 2
Аз и за плота и за фурната използвам Медикс Грил. Евтин и доста ефикасен препарат.
Виж целия пост
# 3
Аз и за плота и за фурната използвам Медикс Грил. Евтин и доста ефикасен препарат.
и аз последно такова купих - хубав е но зависи и от замърсяването.
Виж целия пост
# 4
Аз ползвам препарат на Astonish  за керамични плотове.Много е добър
Виж целия пост
# 5
Аз ползвам препарат на Astonish  за керамични плотове.Много е добър
Да, много е добър
Виж целия пост
# 6
Виж целия пост
# 7
Мили дами, много ви благодаря за споделените мнения!  Hug
mam@ а случайно да знаеш от къде бих могла да си закупя препарата на Др.Бекман в София? Питам защото това е вече 2-ри или 3-ти продукт на тази фирма, който ми препоръчват (особено много се нахъсах за цветоулавящите им кърпички), но не мога да ги открия в търговската мрежа... Може би не търся на правилното място???!!!  newsm78
Виж целия пост
# 8
Мили дами, много ви благодаря за споделените мнения!  Hug
mam@ а случайно да знаеш от къде бих могла да си закупя препарата на Др.Бекман в София? Питам защото това е вече 2-ри или 3-ти продукт на тази фирма, който ми препоръчват (особено много се нахъсах за цветоулавящите им кърпички), но не мога да ги открия в търговската мрежа... Може би не търся на правилното място???!!!  newsm78

Можеш да провериш на борсата на Руски паметник. Виждала съм там, но не беше скоро, не съм ходила от няколко месеца.
Виж целия пост
# 9
В големите хипермаркети  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия