Въпрос отностно Lactacyd femina

  • 9 465
  • 9
Здравейте мили дами! Много се надявам да ми помогнете. Имам бяло течения и моята лекарка ми предписа  освен другите лекарства и  Lactacyd femina за си правя и промивки. В листовката пише, да се прави разтвор с чиста и хладка вода в съотношение 1:15. Та въпроса ми е колко е това  1 newsm78. За една супена лъжица ли, за чаена ли или за друго става въпрос. Не иска да слагам на око за да не е прекалено силен или прекалено слаб разтвора. Искренно се надявам да ми помогнете. Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 1
Не се шашкай толкова!Това е един обикновен интимен душ-гел.Има и пяна за миене,има и мокри кърпички.Просто е по-добър от всички останали за твоя случай.Аз го ползвам от 3 години почти.Много съм доволна.Последния път си купих пяната-и тя е хубава.Съотношение никога не съм спазвала.Просто си сипвам в ръката 3-4 капки(напълно са достатъчни)и допълвам шепата с вода.Това е.Колкото ти прецениш толкова слагаш.Не се притеснявай.
А 1:15 означава-ако сложиш 1 част душ-гел слагаш 15 части вода.Независимо тази част на колко е равна-може да е 1 капка,5 капки,1 лъжица и т.н.
Но за 1 измиване са ти нужни 3 или 4 капки. Wink
Аз си го купих без да ми е предписан от лекар.Не го ползвам като медикамент,а просто като измиващо средство.
Виж целия пост
# 2
А 1:15 означава-ако сложиш 1 част душ-гел слагаш 15 части вода.
Peace На 0,500гр. вода слагам 5 мл от Lactacyd-гинекологичната течност,колкото да се напълни дам. душ.
Виж целия пост
# 3
И аз мисля, че става въпрос за гинекологичната течност, иначе от муса и интимният гел ще капва съвсем малко на ръката, защото много се пенят, мисля че мамче вече е дала доста компетентен отговор.
Виж целия пост
# 4
zdraveite, pervo se radvam ce vi ima, za da spodeliate sas opita. Iskam da popitam mojeli da se pravi promivka sas matocen dush, shoto probvah vednej i na sledvashy den ispitah diskonfort edi vid serbej, na drugy den si napravih sas laika i smradlika i vsiciko mi mina.
Pitam dali e prednaznaceno samo za otven promivkata ili moje i vetreshno. Kakvo e sootnoshenieto, kak se razbavia.
Iskreno Vi blagodary.
Виж целия пост
# 5
zdraveite, pervo se radvam ce vi ima, za da spodeliate sas opita. Iskam da popitam mojeli da se pravi promivka sas matocen dush, shoto probvah vednej i na sledvashy den ispitah diskonfort edi vid serbej, na drugy den si napravih sas laika i smradlika i vsiciko mi mina.
Pitam dali e prednaznaceno samo za otven promivkata ili moje i vetreshno. Kakvo e sootnoshenieto, kak se razbavia.
Iskreno Vi blagodary.

Какво точно си пробвала веднъж?То има 3 вида Lactacyd Femina. Да не си объркала този за външна употреба,с този за вътрешна.
Виж целия пост
# 6
zdraveite, pervo se radvam ce vi ima, za da spodeliate sas opita. Iskam da popitam mojeli da se pravi promivka sas matocen dush, shoto probvah vednej i na sledvashy den ispitah diskonfort edi vid serbej, na drugy den si napravih sas laika i smradlika i vsiciko mi mina.
Pitam dali e prednaznaceno samo za otven promivkata ili moje i vetreshno. Kakvo e sootnoshenieto, kak se razbavia.
Iskreno Vi blagodary.
Наистина е много неясен въпросът ти. Първият път с какво си правила промивка?
Виж целия пост
# 7
as sym polzvala genekologi4nata te4nost i sym mn dovolna ot neq na men mi kazaha da q smenqm ot vreme na vreme s triklobakter . A koi  lactacyd e za vytre6na upotreba ?
Виж целия пост
# 8
A koi  lactacyd e za vytre6na upotreba ?
Точно гинекологичната течност е за вътр. употреба.
ЛАКТАЦИД РАЗТВОР ЗА ИНТ.ПРОМИВКИ
Виж целия пост
# 9
Здравейте мили дами! Много се надявам да ми помогнете. Имам бяло течения и моята лекарка ми предписа  освен другите лекарства и  Lactacyd femina за си правя и промивки. В листовката пише, да се прави разтвор с чиста и хладка вода в съотношение 1:15. Та въпроса ми е колко е това  1 newsm78. За една супена лъжица ли, за чаена ли или за друго става въпрос. Не иска да слагам на око за да не е прекалено силен или прекалено слаб разтвора. Искренно се надявам да ми помогнете. Благодаря ви предварително!
Не мисля,че момичето пита за интимния гел,а за Лактацид гинекологичната течност..
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=318951.0
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия