Козметика Ланком,Клиник

  • 45 300
  • 263
Здравейте момичета,интересувам се от козметиката на тези две марки.Бихте ли споделили какво сте използвали,и кои кремчета от тези две марки биха били подходящи за момиче на 23 със смесена кожа.Ако може и снимки.Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
 и аз?!
Виж целия пост
# 2
Ми по принцип Ланком е производител на Клиник,аз ползвам трите стъпки на Клинк за мазна кожа (безумно доволна съм)
Виж целия пост
# 3
Преди Нова Година в Мол Велико Търново видях комплекти козметични на Клиник, произведени в Китай на цена 160 лева!
Така че, внимавайте!
Виж целия пост
# 4
Ми по принцип Ланком е производител на Клиник,аз ползвам трите стъпки на Клинк за мазна кожа (безумно доволна съм)
Lancome  е към L'Oreal, Clinique е към Estee Lauder...
Виж целия пост
# 5
Имам доста продукти на Клиник, доволна съм от кремчето Moisture Surge, от 15-минутната маска за лице, хидратиращата маска Skin Calming Moisture Mask. На Ланком по-малко неща съм ползвала, харесвам спиралата Virtuouse.
Виж целия пост
# 6
Твърдо съм за Lancome-ползвам серията Pure Focus и съм много доволна,също така и от спиралите им  Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
Ми по принцип Ланком е производител на Клиник,аз ползвам трите стъпки на Клинк за мазна кожа (безумно доволна съм)
Lancome  е към L'Oreal, Clinique е към Estee Lauder...
[/qu

упс,моя грешка Peace
Виж целия пост
# 8
Преди Нова Година в Мол Велико Търново видях комплекти козметични на Клиник, произведени в Китай на цена 160 лева!
Така че, внимавайте!




ми аз имам сенки на Ести Лаидер на който пише - сглобени е Китай...май само аз не съм правена в Китай Joy
Виж целия пост
# 9
Clinique - Superdefense, City Block
Lancome - http://www.lancome-usa.com/skincare/moisturizers/bienfait-multi- … spf-30-lotion.htm

И трите са много хубави. Първият е най-добър според мен.
Виж целия пост
# 10
И аз ползвам  Есте Лаудер и  съм  доволна. От 2  марки  за  който  пташ бих предпочела Ланком
Виж целия пост
# 11
Момичета, а бихте ли ме ориентирали кой по точно ще е подходящ за мен, имам предвид точно името на някое кремче,за да може просто да отида и да го купя.
Виж целия пост
# 12
Clinique - Superdefense, City Block
Lancome - http://www.lancome-usa.com/skincare/moisturizers/bienfait-multi- … spf-30-lotion.htm

И трите са много хубави. Първият е най-добър според мен.
Мислиш ли, че това първото кремче на Клиник е подходящо за мен и би ли споделила за цена?
Виж целия пост
# 13
Ох вече ставам доста нахална,но някой да знае къде в Пловдив да ги потърся?
Виж целия пост
# 14
Ох вече ставам доста нахална,но някой да знае къде в Пловдив да ги потърся?

В ЛЕРО точно до магазин Адидас на центъра.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия