Надуваем матрак?

  • 21 517
  • 12
Интересува ме, някой от вас дали спи на надуваем матрак? Какви са неудобствата при ползването му? Каква марка ще ми препоръчате?
Виж целия пост
# 1
При баща ми съм виждала такова нещо, но той се използваше само за гости...Мисля, че за постоянна употреба не е много подходящ. Специално неговия беше някакъв хлъзгав и малко странно се спеше върху него...
Виж целия пост
# 2
нямам впечатления за + и - от надуваемия матрак,нито от марка но ще следя темата защото съм решила да купя един за гости.в проспектите на метро от 15.01 има един за 35,99 можеш да го погледнеш 189х138х21.ако някой има впечатления от конкретния матрак,моля да сподели
Виж целия пост
# 3
Ние имаме такъв :
http://nsa02.casimages.com/img/2008/06/27/0806270845433844635.jpg
получихме го  като подарък при пазаруване от ла редут.Има велур отгоре за да не се пързаля.Пазим го за непредвидени гости,ако се наложи да пренощуват и не стигнат легла.В свито положение е наистина много малък и не заема място,но не мисля да е много удобен за спане постоянно.Някак не хаесвам ''не дишащи'' матраци,може да си внушавам но мисля че спарват newsm78

1.40/1.90
Виж целия пост
# 4
Имам от "Метро"-такъв с размерите на стандартна спалня 165-200-55.Ползвах го за постоянно спане докато ремонтирахме спалнята,защото алтернативата беше да спим на разтегателен диван от тия холовите с пружините #Cussing out #Cussing out-не мерси.Моят има отгоре велурено покритие и като му нахлузи човек един чаршаф с ластик си е като нормална спалня.Не спарва определено.Как и защо не знам и аз си мислех,че ще спарва но не.Аз не съм претенциозна и спя по принцип на всичко тъй,че нямам забележки освен издигнатата част като възглавница-егати гадорията.......Просто по принцип си спя без възглавница или под нея  Laughing Laughing Laughing и това чудо ми беше супер неудобно поне в началото.Ремонтът се проточи заради мебелната фирма  #2gunfire #2gunfire #2gunfire чумата да ги тръшне,та така си спахме почти 3месеца.Тъй,че ако по принцип не сте много притенциозни-става.Само на два три дни помпата трябва да се включва за 30-40 сек.защото омеква.
Виж целия пост
# 5
Докато течеше ремонт у дома, съм спала на такъв матрак.
Първата седмица добре, но после ми беше много некомфортно.
Лошото е че получих неприятно схващане на врата,
което си влачих поне два месеца свед това  Mr. Green
Аз лично не го препоръчвам за продължителна употреба
Виж целия пост
# 6
mamamari с какви размери е надут?
И аз чакам такъв подарък, но да видим дали французите ще пратят.
Ще следя темата  Peace
Виж целия пост
# 7
Купихме надуваем матрак от JUMBO за гости.
Пробвахме го няколко дни беше различен /мн. по-мек /от нашия матрак, но не бих го използвала за дълго.
Определено беше по-студено и трябва да се надува на два три дни.
Виж целия пост
# 8
Ние имаме Intex, купуван е от Метро.
1. Не е удобен за спане, усещането че си на надувен дюшек си седи (поради релефа)
2. Нашия се спука след 3-кратно ползване  Shocked Гаранция йок, залепихме го с гума  и го вулканизирахме и продължава да изпуска(е по-малко, но на сутринта си като в хамак) , вече ми писна и най-скоро време ще го изхвърля  ooooh!
Според мен става за екстремни условия - гости, палатка и т.н., но като цяло е неудобен, некомфортен и доста тежък за пренасяне, че и трябва да му трепериш да не се спука.
Виж целия пост
# 9
Сиренце , били сте много палави  Wink.
Виж целия пост
# 10
Преди около 2 години ни подариха надуваемото легло от Телешопа - ако си спомняте, вървеше с едно двуместно диванче и на рекламата през него минаваше ТИР. Та, пълен боклук излезе. Не може да се спи на него. Като легна сама - главата ми пада ниско, краката щръкват. Ако легнем с мъжа ми, той по-тежък, наклони леглото, аз падам върху него, не мога изобщо да легна на гръб. Освен това, щом го надуеш 1 път, няма раздуване да влезе в кутията. И накрая, на трета проба за ползване се спука на ръб, та ни отърва от себе си и от грижата да мислим какво да го правим. Само за сведение, струваше 200 лв., но съм доволна, че вече го няма!
Виж целия пост
# 11
И ние имахме такъв подарък. Докъто малката свикне да спи сама, се налагаше да го надувам до нейното кревадче докъто я приспивам. Та мнението ми е че въобще не е удобен. Релефа му се усеща много,та се налагаше да го покривам с куп юрганчета за да е по-равно. Нашият е единечен, и като тръгна да се завъртя, направо политам надолу. В крайна сметка го пазя само заради свеки Mr. Green
Виж целия пост
# 12
И ние имаме на Intex. Използваме го от 3-4 години - в началото само за гости, после оставях малкия да си играе на него, сега е постоянно надут и през деня малкия скача на него или гледа книжки или ние гледаме тв... постоянно се използва.
До сега се е пукал само веднъж и подозирам, че кучето го одра. Залепихме го и не е имало повече проблеми.
За редовно спане на него - лично на мен не ми е удобен. Лятото запотява - нищо че има покритие. Ако легнем с мъжа ми - той е доста тежичък и потъва и аз все се търкялам до него.
За зимата - въздуха вътре изстива и лично на мен не ми е приятно. Все ми е студено, хем постилам одеяло под чаршафа. Когато някой се върти е доста шумно.
Все пак не съжалявам, че го купихме Peace , просто не е подходящ за постоянно спане.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия