Давайте съвети, започвам нова работа

  • 1 132
  • 3
Здравейте мами работещи и неработещи,
След две седмици започвам нова работа. Сегашната си я харесвам, но усетих, че започнах да тъпча на едно място, започнаха да ми закърняват някои навици, не си тренирам паметта, губя някои връзки, така че се наложи да се поогледам и поослушам. Обаче като всеки нормален човек с много ангажименти започнах да позабравям някои неща, не се сещам да други, не се концентрирам, а ще ми трябва добра памет, кондиция, тонус, бодрост, защото ще съм на съвсем нова позиция и тепърва ще навлизам в новата длъжност, която ще е различна от досегашната. В този ред на мисли давайте съвети как да се справя с кондицията и как да се подкрепя с някоя изпитана добавка - било то витамини, минерали, хранителни добавки, приемам всякакви съвети, стига да са изпитани и да дават желания ефект. Пропуснах да напиша, че дъщеря ми е на 3,5 г. и цяла нощ се върти в леглото, събуждам се поне по 5 пъти на нощ, защото спи между нас newsm78 с мъжа ми. Не ще в креватчето и туй-то.  А не се ли наспиш..... Какво да обяснявам повече, като бебе не спеше през нощта, сега продължава но по-малко.....
Благодаря предварително,
Елеганс
Виж целия пост
# 1
ядките много помагат zа концентрацията където живея в момента даже продават пакет4ета с микс от бадеми ле6ници стафиди и раzни подобни а на опаковката пи6е zакуска zа студенти  Peace
оба4е дълбок сън и хубава zакуска според мен са основното от което има нужда един 4овек zа да бъде максимално ефективен в работата си както и малко ентусиаzъм и желание
пожелавам ти успех на новото работно място и неде да се притеснява6 zа6тото напрежението определено няма да ти помогне   bouquet успех
Виж целия пост
# 2
Спорт и движение...това с добавките е тралала
Виж целия пост
# 3
Китайските ампули с жен-шен и пчелно млечице:peace:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия