Гюведженца

  • 5 931
  • 50
Ако искате да приготвите някой път нещо бързо за  вечеря ето една бърза вкусна рецепта за гюведжета
Нарязвате някъв колбас на ситно - аз лично слагам някъв шпеков салам
капка олио
печени чушки
малко чубрица
1-2 с.л. доматено пюре - ако имате от фирма Митак
обърквате с ръце всичко. Отгоре слагате дебела плочка сирене и поръсвате пак с чубричка и слагате да се пече в предварително загрята фурна на 200 градуса.
Като станат готови чуквате по 1-2 яйчица отгоре и пак допичате.
Дано да Ви харесат!!!
Виж целия пост
# 1
i az taka gi pravq,no kogato imam maslini i ka6kaval,i gi pribavq kam ostanalite produkti v giuve4eto stava mnogo vkusno
Виж целия пост
# 2
Моят рецепта също е сходна, но редя обратно. Най-отдолу слагам сиренето, върху него домати нарязани или доматено пюре, колбас, кашкавал и чуквам яйцата най-отгоре. Слагам олио и чубрица.
Виж целия пост
# 3
  bouquet и това ще се опита
Виж целия пост
# 4
А ако нямаме доматено пюре от фирма Митак какво да правим?
Виж целия пост
# 5
А ако нямаме доматено пюре от фирма Митак какво да правим?

В Кауфланд има  Joy

Междудругото аз също готвя с него. Оказа се учудващо добро.
Виж целия пост
# 6
Аз слагам отдолу и малко картофки нарязани на ситно, после колбаса , сиренето и другите неща  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Аз слагам нарязана печена чушка,сирене,някакав колбас,гъби от буркан,кашкавал и яйце.
Виж целия пост
# 8
Аз слагам отдолу и малко картофки нарязани на ситно, после колбаса , сиренето и другите неща  Simple Smile

картофките вариш ли ги преди това? защото ако не са варени май доста време отнема...
Виж целия пост
# 9
и аз правя нещо подобно: слагам на дъното сирене, после домати, чушка пак сирене, кашкавал, 2 яйца и слагам в микровълновата за 11-12 мин. За мъжа ми добавям някакво месо или кренвирш
Виж целия пост
# 10
schneee, не са варени и отнемат около 40 мин за да са готови  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Аз ако ги правя с колбас винаги го слагам най-отдолу.
Сиренето пък винаги е отгоре и само поливам с доматен сос  Flutter . След като се опекат чуквам и по някое яйце  Peace
Виж целия пост
# 12
Същото го правя, но слагам и други неща, топено сирене, резен домат и кашкавал.
Виж целия пост
# 13
Любимо ястие вкъщи  Grinning
Само дето ги правя на микровълновата - стават за около 20
Първо малко картофки нарязани като за мусака с малко водичка - 7 -10 мин
добавям домати -пресни, на пюре /Митак наистина е много хубаво  Peace/, колбас някакъв, ако има, сирена най-различни, кашкавал и пак в микровълнова за около 5 мин
Слагам по едно яйце и люта чушка  и пак в микровълновата - 3-4 мин
Предварително пукам жълтъка на яйцето, иначе се наблюдава явлението - гърмящо гюведже  hahaha
Виж целия пост
# 14
Предварително пукам жълтъка на яйцето, иначе се наблюдава явлението - гърмящо гюведже  hahaha

Наистина ли? Сигурно е от микровълновата. Аз понеже нямам в обикновената фурна никога не ми е гърмяло яйцето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия