Боженци-къде ?

  • 1 399
  • 8
Моля дайте идеи къде може да се отседне в Боженци за уикенд
Благодаря
Виж целия пост
# 1
Велиновия хан, Парлапановата къща
или Фенерите..Wink
Виж целия пост
# 2
Капитановата  къща
Виж целия пост
# 3
В Боженци два пъти сме отсядали в Фенерите ,но от както го има ето това
http://www.bogena.bg/bg/complex.php
сме там.Много сме доволни
Виж целия пост
# 4
В хотел "Божена"!
Виж целия пост
# 5
Наистина ли сте доволни от Божена? Последно бяхме там за миналия Великден, стояхме 4-5 дни, тръгнахме си със скандал и отказахме да платим пълната сума. Ама наистина не я платихме. Не се гордея, но съм като доберман - стисна ли, не пускам. Не избягахме, просто ги убедих, че няма за какво да ни взимат въпросната цена. Отвратително обслужване, храната не е храна, а гадост, спа-център=нула. Да не ми е стъпил кракът повече там  Naughty

За Фенерите съм с две ръце  Peace
Виж целия пост
# 6
Mims-Mims не мога да повярвам,че сте останали толкова разочаровани,вярно ние сме ходили само лятото през зимата не сме ходили там,бяхме много доволни всичко много ни хареса децата по цял ден играеха  на вън,а стоплеха ли се хоп в басейна,
Но ще си имам едно на ум вече за там  Thinking
Виж целия пост
# 7
И аз останах доста учудена. Като се има предвид предлагането в тази сфера, направо си е срамота такава излагация. Много показателно за мен беше това, че като се оплаквахме на сервитьорите (примерно) за някаква нередност, те самите казваха: "Знаем, знаем, и ние се ядосваме за тези неща, ама какво да направим".
Дано пък да са се поправили.
Между другото два дена преди ние да си тръгнем, други хора си тръгнаха по подобен на нашия начин.
Иначе базата е хубава, съгласна съм.
Виж целия пост
# 8
Е, жалко за тях значи,тази красива база ще я съсипят явно с това обслужване  Crossing Arms
дано се променят нещата за добро Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия