докато кърмите ка4вате ли килца

  • 1 505
  • 34
май4ета питам ви тава защото като кърмя ка4вам килца.вси4ко ми се прияжда сякаш съм бремена още. Rolling Eyesьапвам си но гледам и да не прекалявам Blush.имали и други май4ета като мен Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Ами аз за цялата бременност качих 9 кила, но в първите месеци на кърменето наедрях поне 5 кг. После си застанах на едно място и ни нагоре, ни надолу, независимо от ограничения, физическа активност и т.н.  Все пак мисля, че си е до човек, защото повечето мои познати, които кърмят са отслабнали. Сега по-важно е детето, а като спрем да кърмим, ще имаме време да се погрижим и за фигурата си.
Виж целия пост
# 2
С мен се случи обратното - не само че не качих, но и доста свалих. За 4-5 м. си върнах килограмите от преди раждането (бях качила 11 кг), а след 7 м. бях на -3 от стартовите кг.
Не съм се ограничавала строго откъм храна, но и не съм прекалявала. Хранех се нормално и избягвах пържено и тестяно, сладко и без това не обичам.
Виж целия пост
# 3
В началото на кърменето наистина имах голям апетит, но мисля че беше и на психологическа основа, защото мислех че няма да имам достатъчно кърма, ако не си хапвам прилично. Това беше за около месец.
Виж целия пост
# 4
Когато забременях бях 64 кг. Преди да родя - 75 кг. Прибрахе се от родилното 65 кг и за десет дена отслабнах още 3 кг. Кърменето ми се стори къртовски труд. Не ми остава и време за да ям много щото гледам бебка сама. Общо взето обаче ми се яде повече, отколкото докато бях бременна.
Виж целия пост
# 5
За 8 месеца кърмене досега качих 8 килограма, без въобще да споменавам за натрупаните през бременността. Естествено похапвам доста. Имам страхотен апетит.
Все пак мисля, че напълняването ми не се дължи на това, че кърмя  Hug
Виж целия пост
# 6
И аз в началото след като родих имах страхотен апетит, а и мислех че ако не се храня добре няма да имам достатъчно кърма, и не свалях килограми,но сега 6 месеца по-късно свалих всички качени през бременността килограми,че таже и 2-3 отгоре без да се ограничавам какво ям и все още основната храна на бебо е кърмата.
Виж целия пост
# 7
През цялата бременност качих 6-7 кг.Нищо не ми се прияждаше,все едно не бях бременна. Като почнах да кърмя,ми се отвори голям апетит,особено в началото.Имах чувството,че след всяко кърмене ще изям света.Толкова бях гладна.И си хапвах,въпреки това свалях килца.
Сега обаче апетита не е толкова голям,но се храня добре GrinningПродължавам да кърмя Peace
Последния месец имам 1-2 килца отгоре,но го отдавам на празниците,които минаха и на малкото движение през това студено време.
Виж целия пост
# 8
Не. Върнах си кг от преди да забременея.
Вие колко време се кърмите? Може да намалиш сладките неща(ако ядеш такива Wink)
Виж целия пост
# 9
Аз също имах голям апетит след като родих,но не съм качвала килца-------напротив,свалям ги.Все още кърмя.
Виж целия пост
# 10
ами едни качват, други свалят. Аз съм много слаба, забременях 45 кила, качих 10 и на 2-3 месечна възраст на детето бях 43. Ядях като за световно и не можех да кача и грам. Добре че забременях, за да кача килца, въпреки, че още не сме се отбили напълно.
Виж целия пост
# 11
Е, браво, значи не съм единствена. Качих 23кг през бременността, с раждането свалих 10-тина, но сега си ги върнах. Кърмя вече 4 месеца и половина (и не мисля да спирам скоро). Спрях сладкото и хляба от около месец, но засега няма ефект.
А иначе по дебелите книги пише, че с кърменето се отслабва - е, не е задължително.
С нетърпение чакам пролетта за по-активни разходки.
Виж целия пост
# 12
Има,има и то как..... #2gunfire #2gunfire #2gunfire Олях се!  261uu  261uu  261uu Родих слаба, всичко беше нормално, докато не започнах да кърмя. И първият път беше така..... Какво да правя, явно си е до ген. Confused Хубавото е, че после отслабнах качените кгр. много лесно. Сега нямам търпение обаче, да изчакам да се отбие и съм се захванала с трудна задача. ooooh!
Виж целия пост
# 13
Уффф, не ми се говори направо  ooooh!! Откакто съм родила, такъв бесен глад ме гони, че направо се шашкам. През 9-те месеца бременност не чувствах чак такъв глад  Shocked! Но си мисля, че е защото бебка ме "изпива и изяжда", не смятам, че дебелея, напротив - свличат ми се панталоните и по-скоро май отслабвам ...
Виж целия пост
# 14
И аз кърмя от близо 7 месеца,апетит не ми липсва но се оптвам да се ограничавам колкото мога.Не съм свалила кой знае колко килца,но и не съм качила повече след раждането.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия