къде да намеря гинипрал

  • 4 685
  • 36
Моля ,за помощ търся гинипрал от един месец и никъде го няма .Ако някой от вас знае аптека в която има да ми пише .Аз съм от София
Виж целия пост
# 1
здравей, пила ли си го вече Гинипрал-а ?
ако не си попитай лекаря си да го смени с друго, аз го пих за задържане и се чувствах ужасно зле... смениха го но не помня с какво.
Ако все пак си пила и ти понася пиши ми и ще проверя в нашата аптека.
Да ти кажа трепереха ми ръцете, сърцето ми щеше да изхвръкне(сърцебиене лудо), повръщаше ми се, падаше ми кръвното... ужасно беше и то от първата таблетка и реших да продължа с мисълта за бебето, но беше мноооого гадно и ми го смениха.
Виж целия пост
# 2
Не съм го пила досега.Казах на лекъря че го няма ,но той не ми го смени досега удържах положението с магнерич 3*2  но-шпа , ама вече не става .Ако не овладеем контракциите до неделя каза че ще ме приеме в болница .
Виж целия пост
# 3
Гинипрал са го спрели от производство.Търси го из по забутаните аптеки,там може да е изостанало.Само това е начина да си го набавиш.Получих контракции в края на 8-я месец и с триста зора го намерих в по-малките аптеки.           
Цитат
здравей, пила ли си го вече Гинипрал-а ?
ако не си попитай лекаря си да го смени с друго, аз го пих за задържане и се чувствах ужасно зле... смениха го но не помня с какво.
Ако все пак си пила и ти понася пиши ми и ще проверя в нашата аптека.
Да ти кажа трепереха ми ръцете, сърцето ми щеше да изхвръкне(сърцебиене лудо), повръщаше ми се, падаше ми кръвното... ужасно беше и то от първата таблетка и реших да продължа с мисълта за бебето, но беше мноооого гадно и ми го смениха.
И на мен ми трепереха ръцете,но само първата седмица от приема му!Изписаха ми и друго лекарство,което потискаше сърцебиенето.Други оплаквания от него не съм имала Peace
Виж целия пост
# 4
Имам два блистера непокътнати, ще ти ги дам! Изписаха ми ги Юни месец - в срок са. Пиши ми ако се интересуваш.
Изписаха ми ги заедно с Верапамил и тях ще ти дам.

Имам и Утрогестан, непокътнат! Ако на някой му трябва...
Виж целия пост
# 5
Май го има в аптеките в близост до родилните домове. Аз като го пиех с първата бременност си го намирах само в аптеката до Тина Киркова.

Аз го пиех заедно с Изоптин, което е разновидност на Верапамил-а. Но сърцебиенето си го имаше.
Виж целия пост
# 6
Цитат
Аз го пиех заедно с Изоптин
И аз пиех Гинипрал заедно с Изоптин,но нямах никакви оплаквания Peace
Виж целия пост
# 7
И аз го пиех с Верапамил и не съм имала никакви странични оплаквания. Първо пиех Верапамила, след около 20 минути и Гинипрала. Дадоха ми го от самата болница. Твоят лекар не може ли да го намери отнякъде?
Иначе лекарството много ми помогна. При мен направо си беше започнало преждевременно раждане и с Гинипрал, Магнерот и инжекции Но шпа успяха да задържат положението и си родих 2 седмици преди термина.
Виж целия пост
# 8
Мили момичета и аз се нуждая спешно от гинипрал ,за да изкарам до края на месеца за да не родя преждевременно,моля ви помогнете ми!Знам че го няма по аптеките,но моля ако на някой му е останал да ми прати,нуждая се от поне 3 опаковки
Виж целия пост
# 9
Lorryvell, откъде си?
имам 1 опаковка гинипрал, купих го преди 3 месеца, но така и не го пих.
Виж целия пост
# 10
От Бяла,Русенско съм,мога да ти дам адрес да ми го пратиш.Намери ме в Skype-lorryvell, да ти дам адрес или тук да ти го напиша?
Виж целия пост
# 11
Аз се обадих на доктора да ми го смени с нещо друго защото аз съм в 6 месец/27 г.с. -с близнаци/ и с един два блистера няма да мина.Сега чакам обаждане от него дано да има заместител иначе влизам в болница Sad.Все пак много благодаря за предложението 
Виж целия пост
# 12
От Бяла,Русенско съм,мога да ти дам адрес да ми го пратиш.Намери ме в Skype-lorryvell, да ти дам адрес или тук да ти го напиша?
Писах ти на лични Peace
Виж целия пост
# 13
Имам един блистер Гинипрал и 4 таблетки Изоптин, ако някой появява интерес нека пише!
Виж целия пост
# 14
betybo  Стискам ти палци всичко да е ок  с теб и бебетата,наистина гинипрала няма да ти стигне,аз сега съм 33г.с и го пия от 20 г.с,засега се държа но скъсението на шийката ми става все по голямо,сега ми казаха да стискам до края на месеца и ще чакаме вече.......На теб ти желая много успех!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия