Търся тези филми - някой да помага

  • 6 988
  • 15
Здравейте,
искам да се сдобия по някакъв начин (ако е без пари най-добре  Grinning ) със следните стааари, стаааари филми:
1. Всички реки текат - австралийски мини-сериал от 1983
2 Лъки Шансове с Николет Шеридан

Рових, рових из гугъл...нищо.
Виж целия пост
# 1
2 Лъки Шансове с Николет Шеридан
Еййй, там ли играеше тази женаааа! Ако знаеш покрай съпругите колко съм се чудила откъде ми е позната  ooooh!! Нали говориш за този филм, в който мисля беше дъщеря на мафиот... Струва ми се, че беше по роман на Джаки Колинс  newsm78
Виж целия пост
# 2
Да ,тя е Лъки, но беше тъмнокоса май.А за австралийския сериал как се сети?Много беше интересен.
Ще следя темата, може някой да помогне.
Виж целия пост
# 3
Няма го "Всички реки текат" в архива. Знаеш ли оригиналното заглавие?
Виж целия пост
# 4
Беше много хубав този сериал
http://en.wikipedia.org/wiki/All_the_Rivers_Run
Виж целия пост
# 5
Диск 1
Диск 2
Диск 3
Диск 4

Когато се отвори сайта има малко цици и други, но по-надолу е торента.  Peace

А на Лъки Шансове как му е името в оригинал?
Виж целия пост
# 6
Za Lucky ne znam zaglavieto. A tova kak se tegli?
Виж целия пост
# 7
С торент програма - utorrent, bitcomet, alcohol и т.н. Това са ДВД-файлове, може да ги гледаш през ДВД-плейъра. Трябва да ги запишеш на презаписващ диск и удоволствието в хола на дивана е гарантирано. Може да ги гледаш и на компа, при мен вървят с новия BS Player.
Виж целия пост
# 8
Mersi, imam bit comet, no ne6to ne pravia kakto triabva i ne moga da gi svalia.
Виж целия пост
# 9
На Лъки Шансове оригиналното заглавие е Lucky Chances, ето линк към филмовата енциклопедия. Аз не успях да го намеря по торентите.
Виж целия пост
# 10
На Лъки Шансове оригиналното заглавие е Lucky Chances, ето линк към филмовата енциклопедия. Аз не успях да го намеря по торентите.
Намерих го само на руски - http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=457863
Виж целия пост
# 11
Аз пък не мога да пусна торента да се тегли...явно не правя нещо както трябва  Sad

Все пак благодаря ви много за съдействието, на всички.   bouquet
Виж целия пост
# 12
Аз пък не мога да пусна торента да се тегли...явно не правя нещо както трябва  Sad

Все пак благодаря ви много за съдействието, на всички.   bouquet

Кой торент? И тези, за които помагах ли?  Thinking
Виж целия пост
# 13
Руския за "Лъки Шанскове".
Виж целия пост
# 14
 Simple SmileАвстралийският сериал не се ли казваше Между два бряга Много хубав филм. В неделя по btv от 17 ч ще дават продължението на Снежната река- там ще играе Зигрид Торнтън -актрисата от сериала Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия