Ако дискова херния имаш ти, на купон с нас бъди!

  • 187 755
  • 1 210


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=302471.945 - линк към първата тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=351547.new#new - линк към последната тема

Скъпи съфорумци,
Това е продължението на темата "операция от дискова херния"
Моля регистрирайте се. Надявам се свежото име да позарадва малко новите потребители.
Успех!
Виж целия пост
# 1
Пу, първа в новата тема! /няма как без мен, нали участвах и в измислянето на заглавието/  Laughing

Да си пожелаем с това ведро заглавие така да ни върви и годината, болките да намаляват, хубавите моменти да се увеличават!  Hug
Виж целия пост
# 2
Хайде от мен наздраве за купона и цялата година да купонясваме.Здравейте и от мен на новите"колеги"Отново се увеличаваме и тоз път 3-ма наведнъж.Не се притесняваите ще свикнете с болката и с положението си като всички нас.Трябва пазене-всички го знаете и промяна в начина на живот.Трудно ,но се свиква.Пълно излекуване няма.Поздрави
Виж целия пост
# 3
   Ами да се запиша тук , че доста ще ви чета и питам.
Виж целия пост
# 4
Честита нова тема.
Записвам се да ви следя, нямам време за писане, а и нямам какво да "кажа".
Успех.
Виж целия пост
# 5
Честита нова тема!!!
Дано да ни е късметлийска и купонджийска! Party
 
Виж целия пост
# 6
   Милички новички, първото нещо, което научих тук беше, че да се усмихнеш и ли да се разплачеш изисква едни и същи усилия и време, но първото е по- резултатно.
  Безболкова нощ и подвижни дни на всички! Hug
Виж целия пост
# 7
добар ве4ер поздравете - най-новия мър4андаизер  Mr. Green
запо4вам работа на от 14.02.

как ми се пие едно винце  Blush
Виж целия пост
# 8
Ето и аз съм вече тук. Сега остава да обсъдим мястото и датата на конгреса  newsm10
Виж целия пост
# 9
MamaMi, честито!  Hug

RossyB
, ама май само го говорим този конгрес!  newsm78
Хайде като се постопли да мислим сериозно по въпроса!  newsm10
Виж целия пост
# 10
То хубаво нещо са купоните,ама ако можех и да потанцувам!мечти,мечти!!!  bigdance2Това съм аз newsm18
Виж целия пост
# 11
Отивам да правя гимнастика и загрявам.
Виж целия пост
# 12
MamaMi, честито!  Hug

RossyB
, ама май само го говорим този конгрес!  newsm78
Хайде като се постопли да мислим сериозно по въпроса!  newsm10

MamaMi, честито и от мен! Пожелавам ти малко работа, много пари!
Софи, нали така и решихме, да се стопли и ще мислим. Ние с Роси вече излязохме с предложение къде да бъде, но сте забравили.
Виж целия пост
# 13
Да пиша и аз в новата тема Simple Smile
Вече 2 дни нося колан, и от вчера пия Селебрекс 1х1, Мидокалм 2х1 и Милгама 2х2. Кога трябва да усетя облекчение? Не е ли веднага щом сложа колана?
Като разгледах самият колан забелязах, че на скицата му е нарисувана жена. Има ли специални мъжки или е все едно за какъв пол са? Все пак ми го дадоха от фирмата вносител на Люлин планина и го мерих на място. Вчера невролога установи, че ми няма някакъв рефлекс на ахилесовата пета, все лоши новини от мен, но дано поне не са трайни newsm78
Виж целия пост
# 14
Кръст пол няма"шега"Няма разлика- слагаш колана когато имаш някакво натоварване.Например ако ходиш на работа или помагаш на жена си да мие чинии.Когато излизаш на вън.Ако нямаш много силни болки правиш упражнения за кръста.Не чакай някакъв резултат от колана.Той се слага с цел да те предпази от травми и да обездвижи кръста.Стига да няма сериозен проблем,чакай резултат в рамките на 6м.Някой са щастливи да им мине за 1м.Ако не мине от 3 до 6 сериозно се замисли.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия