ще се побъркам, помогнете

  • 2 900
  • 30
Педи време бях писала тук за закъснението ми оказа се спонтанен домашен аборт.Сега обаче имам друк подобен проблем.Закасня ми 15 дни направих си тест и се оказа бледо розова чертичка,но 2 дни след това ми доиде М.Ходих при 1 генеколожка от София и познаите какви глупости ми наговори тая.Яйчници ме боляли защото сам имала газове(аз намам),закъснявало ми от лениви черва,от месец и половина ме болят циците и имам топчета зад зарната това било от повече хурмони ама нямало да ги лекуваме защото още сам била малка,М ми бил 3 дни (грешка 6-7),нямало да мога да забременея сега затова да не сам се притеснявало даже намало нужда и от предпазни средства като противозачатачни,а ние от 8 месеца правим бебе.Побърках се ве4еее ще откача
Виж целия пост
# 1
А какъв точно е въпроса ти Tired
Виж целия пост
# 2
Сега какво да правя.Тази лекарка ми се стори луда незнам вие как мислите.даите савет или предложете друг лекар
Виж целия пост
# 3
Отиди при друг лекар без да се чудиш .
Виж целия пост
# 4
Сега какво да правя.Тази лекарка ни се стори луда незнам вие как мислите.даите савет или предлийете друг лекар

Не знам дали " луда " е точното определемие , но нищо не ти  пречи да потърсиш и друго мнение от друг лекар Peace
Виж целия пост
# 5

На колко години си, ако не е тайна Simple Smile
Виж целия пост
# 6
следиш ли овулация, много момичета бъркат закъсняването на цикъла с късната овулация на което се дължи удължаването на самия цикъл. ако си засякла овулация и ти е закъсняло 15 дни си е притеснително, иначе може да е нормално. споменаваш аборт? как го разбра? преглед? имаше ли установена бременност? има много въпроси, които биха ни били полезни за да ти помогнем! но ако първата бременност е била установена и това което ти се е случило сега, може би е време да смениш доктора или поне да потърсиш второ мнение!!! успех ти желая от все сърце
Виж целия пост
# 7
а да забравих да ви кажа че ми каза и че на 21 год. вазраст било нормално и дори да ми прескочи
Виж целия пост
# 8
ходих на преглед за аборта май месец.увото ми е на 14 ден
Виж целия пост
# 9
смени си лекаря Peace
Виж целия пост
# 10
потърси и друго мнение Peace
Виж целия пост
# 11
Бягай тутакси от кабинета на тази ... жена!
Започни всичко от начало с новия лекар. По негово (а може би и твое) усмотрение проследи репродуктивните хормони.
Зарежи глупостите, че няма да забременееш и гледай напред!
Виж целия пост
# 12
Момичетата са го казали,смени док. и то бързо. Късмет! Peace
Виж целия пост
# 13
а да забравих да ви кажа че ми каза и че на 21 год. вазраст било нормално и дори да ми прескочи
Абе не е съвсем нормално мен ако питаш,наистина трябва да отидеш при друг лекар и да си направиш изследвания.
Виж целия пост
# 14
както са казали повечето момичета, отиди при друг лекар  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия