LPG в Медея или Скин лайн?

  • 1 925
  • 3
Здравейте,
искам да ходя на процедури с LPG,та се чудя дали в Медея или Скин лайн.Какви са вашите отзиви за двата центъра,и ако някой е правил такива процедури да сподели впечатления.Мерси  bouquet
Виж целия пост
# 1
 
Здравейте,
искам да ходя на процедури с LPG,та се чудя дали в Медея или Скин лайн.Какви са вашите отзиви за двата центъра,и ако някой е правил такива процедури да сподели впечатления.Мерси  bouquet
Здрасти да попитам накрая в кой от двата салона отиде и доволна ли си, че искам и аз да ходя, а не мога да реша къде  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Аз съм ходила на LPG процедури в Медея, но това беше преди 3г. и незнам дали там работят все още същите момичета  Thinking Иначе бях много доволна- цената беше най-добра във Варна тогава, а момичетата които правеха процедурите много готини и мили  Peace А резултатът беше страхотен  Peace Интересно ми е авторката на темата да сподели нейните впечатления- дали условията и резултатите са били на ниво  Hug
Виж целия пост
# 3
Аз съм за Skin Line, ходила съм 2 пъти на процедури там, преди 2 години и миналата година пак, пак правих по 20 процедури и съм много доволна Peace Имаше много добър ефект при мен, но го съчетавах със спорт и диета, в умерено количество Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия