® E-bay - тема 20

  • 34 114
  • 751

Тема 1; тема 2; тема 3; тема 4; тема 5; тема 6; тема 7; тема 8; тема 9; тема 10; тема 11; тема 12; тема 13; тема 14; тема 15; тема 16, тема 17, тема 18, тема 19 .

Регистрация в PayPal - стъпка по стъпка
Съвети за ebay и PayPal
Онлайн пазаруване с кредитни и дебитни карти
Често използвани съкращения в eBay
Как да пуснем диспут
Връщане на пари при измама в paypal, отмяна на плащане, защита от мошеничества
Искам да продавам в eBay - съвети
Snipe Sites. Какво е Snipe?
Онлайн преводач; преводач 2 ; преводач 3
Тарифи на Английски пощи
Postage price calculator  ; USPS за пазаруващите от Американския ebay
DHL.de
Цък ; таблици цък цък цък


Виж целия пост
# 1
на митница ли се получават пратките от morelove..kakvoto beshe tam?
Виж целия пост
# 2
Пу първа, да не ви изпусна, че съм най-заек.
mam@, картинката е страхотна   bouquet
Виж целия пост
# 3
спечелих един диспут,писаха ми писмо,че ми връщат парите на 12.01,днес опитах да платя и не можах,да имате идея кога ще мога,след колко дни се връщат горе-долу и защо не ги виждам l баланса на пейпал newsm78 има само срещу моeто плащане рефундед което си превеждам като върнати
да се запиша и да си цитирам питането Praynig
Виж целия пост
# 4
спечелих един диспут,писаха ми писмо,че ми връщат парите на 12.01,днес опитах да платя и не можах,да имате идея кога ще мога,след колко дни се връщат горе-долу и защо не ги виждам l баланса на пейпал newsm78 има само срещу моeто плащане рефундед което си превеждам като върнати
да се запиша и да си цитирам питането Praynig
до 4-5 дни се появяват .
Виж целия пост
# 5
И аз незнам откаде го ровнах Joy, то един ли е  ooooh!А  така както давам линка на мен ми се отваря с Бг левове и горе пише България,ето  го отново http://www.ioffer.com/c/Clothing-Accessories-120000
Виж целия пост
# 6
Пу първа, да не ви изпусна, че съм най-заек.


И аз не съм от най-опитните, полезни сте ми много.
Виж целия пост
# 7
вкл  Sunglasses
Виж целия пост
# 8
Може ли и малко помощ?Някой срещал ли е в пространството подобен модел ботуши-може и по високи,без звачение цвят http://cgi.ebay.de/MUSTANG-SHOES-Damen-WinterStiefel-Braun-Gr-39 … otoQQcmdZViewItem, че тия гадни шваби или не доставят или искат убийствен шипинг  #2gunfire Ще съм благодарна ако някой сподели линкче  Praynig
Виж целия пост
# 9
записче...петарка newsm53
Виж целия пост
# 10
Привет,пожелавам на всички сполучливи покупки  Peace
Получих от един канадец мъжко яке Abercrombie, което само прилича на това от снимката.В описанието пише черно , а е синьо, и даже има и дефекти, мн лоша имитация е според мен. Отворих диспут, защото канадеца вече не беше регистриран в ибей и пак си твърди че е черно  #Cussing out Направих му снимки и ако не се съгласи на рефунд с пощенските се обръщам  към пейпал. За пръв път пускам диспут и незнам дали имам шанс да спечеля в тази ситуация
Виж целия пост
# 11
на митница ли се получават пратките от morelove..kakvoto beshe tam?
В пощата ги получих,но има опции за по-скъпа и бърза доставка-не знам в такъв случй къде отиват.
Виж целия пост
# 12
И аз тука , цоп!  bouquet
Виж целия пост
# 13
Как да търся туристически обувки в английския ebay?
Виж целия пост
# 14
Гледам нови сайтчета сте открили за харчене Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия