Кой трябва да ми даде болничен?

  • 981
  • 7
Мамита, беба ми е на 2 месеца и половина. Представих болничния от болницата (който ми дадоха при изписването). Сега ми искат следващ, но кой трябва да ми го издаде? Моят гинеколог каза, че не е той... Да не е педито на беба? newsm78
Виж целия пост
# 1
Джи Пи-то ти издава следващия болничен.
Виж целия пост
# 2
Да, педиатъра на бебето ти издава последния изравнителен болничен, ако си родила преди термина или на термина. Ако си преносила - твоя наблюдаващ гинеколог.
Виж целия пост
# 3
Аз родих точно на термина...  значи нападам педито.
А  какво тичане е за тази еднократна помощ при раждане... иди там, носи това, покажи онова... на 100 места обиколихме... тъпотия.. 
#Cussing out
Виж целия пост
# 4
ако си преносила наблюдаващата те гинеколожка от бременноста ти издава болничен за дните на преносване.иначе последния болничен ти се издава от педито на бебка - води се изравнителен -трябва да и кажеш за колко дни са ти предните болнични за да ги направи точно 135 дни в болнични.дано съм ти обяснила достатъчно ясно.Можеш да пуснеш и търсачката вече имаше такава тема и там подробно беше разяснена цялата процдура с болничните Hug
Виж целия пост
# 5
Болничният, който се издава след болничният за раждането, се издава от педиатъра на детето. Независимо дали се разминава с датите от първия болничен (поради преносване или по-ранно раждане), се преисчислява за реланите оставащи полагащи се дни.
Виж целия пост
# 6
Мисля, че болничния се издава от личния лекар- при мен беше така. Бебето все още не официално регистрирано и не може да се издаде от педиатъра.
Виж целия пост
# 7
Аз родих точно на термина...  значи нападам педито.

Точно така!И да закъснееш с ден-два не е проблем,той се издава със задна дата,като продължение на предишния.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия