Дъска за гладене?

  • 1 740
  • 10
Старата вече за нищо не става.
Дайте идея откъде да купя нова и да е качествена? Praynig Hug Горе-долу какви са цените и каква точно да не купувам?
Виж целия пост
# 1
Е тук вече и аз ще следя.
Не че старата не ми върши работа, но е огромна и тежка.
Искам нещо максимално компактно, леко и да заема възможно най-малко място и на дължина и на ширина.
Виж целия пост
# 2
Естелия, купи си сушилка за прането и ще я изхвърлиш гладилната дъска сама поради липса на необходимост. Wink
Виж целия пост
# 3
Естелия, купи си сушилка за прането и ще я изхвърлиш гладилната дъска сама поради липса на необходимост. Wink


Каква точно предлагаш?
Виж целия пост
# 4
Попрочетох една тема за сушилни и ми се струва добра идея.

Типично в мой стил ще е , ако тръгна да търся дъска за гладене, а завърша с покупка на сушилня. Laughing

Ксения, твоята каква марка е и глади ли добре, шумна ли е; какви пари?
Виж целия пост
# 5
Попрочетох една тема за сушилни и ми се струва добра идея.

Типично в мой стил ще е , ако тръгна да търся дъска за гладене, а завърша с покупка на сушилня. Laughing

Ксения, твоята каква марка е и глади ли добре, шумна ли е; какви пари?


Естелия, няма да ти помогна с моята сушилка, защото тя не се продава в Европа. И марката дори не си чувала, тя се произвежда за един конкретен магазин, въпреки че твърдят че това е на практика Самсунг. Но сушилката ми е американски-джъмбо размер, не особено удачен за малък апартамент и както ми се струва, май не се предлага много в България.
Поинтересувай се в темите за сушилки от запознатите с избора конкретно в България. Но си заслужава- повярвай! Аз нямам никакъв спомен кога съм гладила за последно. Много, много рядко ползвам ютия.
Виж целия пост
# 6
Попрочетох една тема за сушилни и ми се струва добра идея.

Типично в мой стил ще е , ако тръгна да търся дъска за гладене, а завърша с покупка на сушилня. Laughing

Ксения, твоята каква марка е и глади ли добре, шумна ли е; какви пари?


Естелия, няма да ти помогна с моята сушилка, защото тя не се продава в Европа. И марката дори не си чувала, тя се произвежда за един конкретен магазин, въпреки че твърдят че това е на практика Самсунг. Но сушилката ми е американски-джъмбо размер, не особено удачен за малък апартамент и както ми се струва, май не се предлага много в България.
Поинтересувай се в темите за сушилки от запознатите с избора конкретно в България. Но си заслужава- повярвай! Аз нямам никакъв спомен кога съм гладила за последно. Много, много рядко ползвам ютия.

Мерси, Ксенияbouquet Hug
Определено ще се насоча към сушилня. Писнало ми е да гладя купища дрехи.
Имам афинитет към немското, като Електролукс, АЕГ, Бош. Някаква такава ще гледам да е, ама и отзиви ще прегледам.
Виж целия пост
# 7
Мерси, Ксенияbouquet Hug
Определено ще се насоча към сушилня. Писнало ми е да гладя купища дрехи.
Имам афинитет към немското, като Електролукс, АЕГ, Бош. Някаква такава ще гледам да е, ама и отзиви ще прегледам.


Да, няма да сбъркаш. Не купувай американски марки! Европейска или японска. И по възможност включваща се към отдушник.
Виж целия пост
# 8
Мерси, Ксенияbouquet Hug
Определено ще се насоча към сушилня. Писнало ми е да гладя купища дрехи.
Имам афинитет към немското, като Електролукс, АЕГ, Бош. Някаква такава ще гледам да е, ама и отзиви ще прегледам.


Да, няма да сбъркаш. Не купувай американски марки! Европейска или японска. И по възможност включваща се към отдушник.

Ок, мерси.  bouquet Започвам да търся и дано скоро да се сдобия с такава полезна джаджа.
Виж целия пост
# 9
Мерси, Ксенияbouquet Hug
Определено ще се насоча към сушилня. Писнало ми е да гладя купища дрехи.
Имам афинитет към немското, като Електролукс, АЕГ, Бош. Някаква такава ще гледам да е, ама и отзиви ще прегледам.


Да, няма да сбъркаш. Не купувай американски марки! Европейска или японска. И по възможност включваща се към отдушник.

Ок, мерси.  bouquet Започвам да търся и дано скоро да се сдобия с такава полезна джаджа.

Един съвет да дам, преди да започнеш да търсиш, помисли къде ще я включиш! Пералнята и сушилката много удачно се вкарват в гардероб една над друга и с такова положение може да ти потрябва специална джаджа за надстройване. Пък и размерите им трябва да си пасват. Моите си вървят комплект от една марка и са разположени точно така във вграден гардероб. Аз въобще смятам такова разположение за много удачно от гледна точка на място.
Виж целия пост
# 10
Аз всичко пазарувам в Пикадили  Party (което се продава там де  Rolling Eyes).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия