Доволни ли сте от соковете на Фрутек?

  • 1 392
  • 9
Здравейте.Някой купувал ли е от соковете на Фрутек?Сега е сезона на пресни плодове и зеленчуци,но ей така взех за да пробвам едно шишенце и много кисел ми се видя от ябълки и моркови.Така ли трябва да е или е бил развален.Нещо не ми се чу капачката да изпука като го отварях.Какво е вашето мнение?Като пригоотвям на сокоистисквачката такъв сок не е така кисел.
Виж целия пост
# 1
Защо купуваш сокове, при положение, че имаш сокоизстисквачка?
Нашата я ползваме доста редовно; мисля, че пресните сокове са много по-добър вариант от тези в магазина.
Виж целия пост
# 2
пробвах един път беше някаква комбинация с чай или билкии не помня точно на Ники му хареса но предпочитам пресно изтисканите сокове да пие поне сега докато е пално с пресни плодове
Виж целия пост
# 3
Аз пробвах нектар от праскови и бананов сок и двата и харесаха на Таня. Но щом не е пукнала капачката незнам дали е бил читав сока?!? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Хубави са според мен и на малкия му харесват - имат доста естествен вкус, но задължително да хлопне капачката като отваряш - в момента имам точно ябълка и морков - не е кисел Confused
Виж целия пост
# 5
и аз му взимам от метро точно ябълка и морков много им се кефи
а му вземам готови, щото баба му го гледа и гледам да не я товаря да му стиска сокове и да му прави манджите, а само да се занимава с него
иначе сутрин преди да тръгна на работа задължително му истисквам пресен сок от ябълка, черешка пък по нататъка от какъвто плод има Simple Smile)
Виж целия пост
# 6
Та , явно тоя Фрутек навлиза мощно на пазара- гледам в нашето Пикадили в Младост, май ще изместят Хип от щанда за пюретата, което ми се вижда странно.....иначе и на цена го докарват преференциално, обаче си имат захар, май само в крушовите пюрета не видях такава съставка.
Соковете не съм ги давала на Съни, ние пием домашен само.
Виж целия пост
# 7
Vali казах,че взех за да го пробвам,че доста ги хвалят иначе си изсисквам всеки ден със сокоистисквачката и много  ги пие моята бебка.Просто ми направи впечетление,че е кисел доста и затова потърсих мнения,явно  не е бил добре затворен.А на петмесечно бебче какви други сокове освен ябълки,моркови и круши давате?
Виж целия пост
# 8
Цитат на: LILI11
Vali казах,че взех за да го пробвам,че доста ги хвалят иначе си изсисквам всеки ден със сокоистисквачката и много  ги пие моята бебка.Просто ми направи впечетление,че е кисел доста и затова потърсих мнения,явно  не е бил добре затворен.А на петмесечно бебче какви други сокове освен ябълки,моркови и круши давате?


Аз давам  и черешки,голямо мазало става,докато им махна костилките и ги изцедя,но си заслужава.Два-три пъти съм давала банан(готов сок).
Фрутек купих ябълка и чай,Криси го изпи,но това,което остана в шишето,до края на деня се превърна в ябълков оцет Rolling Eyes ,макар че беше в хладилника.
Виж целия пост
# 9
Намерих лесен начин за изцеждане на сок от череши. Ако не са много, разбира се. Режа ги на две и махам костилката. После ги слагам в пресата за картофи и стискам. Чудно сокче става. Ако не стискаш до края сока е бистър. А ако искаш да стане като за пюре, стискаш силно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия