относно домашно приготвени пюрета

  • 757
  • 14
Здравейте мами,
Реших сама да приготвя пюре на моят бебчо. Може ли бланширани и  пасирани плодове или зеленчуци, но не смесени с АМ да съхраня в хладилника до следващия ден?
Предварително благодаря Hug
Виж целия пост
# 1
Да, можеш да ги съхраняваш в хладилника поставени в бурканче.
Виж целия пост
# 2
да до 48ч.
Виж целия пост
# 3
Можеш, аз така практикувах в началото, когато и правих домашни пюренца!
Виж целия пост
# 4
Можеш,аз така процедирах Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Аз сега му пасирах един банан. Нормално ли е да потъмнее?
Виж целия пост
# 6
Да, потъмнява.
Виж целия пост
# 7
Можеш да съхраняваш в хладлника до 48 часа.Иначе е нормално че банана е потъмнял  Peace
Виж целия пост
# 8
Тъкмо и аз се чудех дали може да се съхранява в хладилник, понеже сега се захранваме и количествата са много малки, за да се прави всеки ден. Четах, че може да се замразява, но камерата ни е много малка и няма място там. Значи може до 2 дена, мерси  Hug
Виж целия пост
# 9
Можеш да съхраняваш в хладилник до 48 часа.Плодовете  е добре да го пасираш преди храна. Като стоят губят голяма част от витамините си.
Виж целия пост
# 10
Аз сега му пасирах един банан. Нормално ли е да потъмнее?
Да Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Редовно слагах в буркани,но след това задължително стерилизирах,така издържат повече от 48 часа.
Виж целия пост
# 12
Редовно слагах в буркани,но след това задължително стерилизирах,така издържат повече от 48 часа.
Peace
Виж целия пост
# 13
Аз знам,че е добре да се хапват до 24 часа.Миналата година педиатърката,която гостуваше при Иван Звездев го каза,иначе се губили витамини от храната/вече не е пълноценна/ и има  възможнст от бактериални инфекции.За по-дълго съхранение  по-добре замръзяване във фризер.
Виж целия пост
# 14
Най- добре си е прясно приготвено. Не че има лошо да се сухранявя за следващия ден например, но си е друго прясното папо Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия